Pyunkang Yul Essence Toner 100ml

Categorie
Gezichtsreiniging
Merk
Pyunkang Yul
EAN

Pyunkang Yul Essence Toner 100ml

Pyunkang Yul Essence Toner 100ml - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€10,72

bij Bol.com Gratis verzending

Wachten kan lonen

€4,06 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€6,66).

Een alcoholvrije, pH-neutrale toner van Pyunkang Yul met 91% hokjespeul-extract. Geschikt voor alle huidtypen, vooral droge, gevoelige of geïrriteerde huid. Hydrateert intens, kalm...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 52 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Pyunkang Yul Essence Toner 100ml?

De laagste prijs voor Pyunkang Yul Essence Toner 100ml is nu €10,72 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:01). Dat is €4,06 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€6,66). We vergeleken 6 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €6 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

6 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€10,72
Bekijk
Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€12,46
Bekijk
Salontopper
+ €7,50 verzending gratis vanaf €35
€13
Bekijk
NiceBeauty
+ €4,95 verzending gratis vanaf €59,95
€15
Bekijk
Lyko
+ €5 verzending gratis vanaf €70
€18,50
Bekijk
Stylevana
+ €4,39 verzending gratis vanaf €47
€38,29
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 52 dagen
€6,66 8 oktober
Gemiddelde prijs in 52 dagen
€7,57 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 52 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 oktober 2026 Salontopper €11,38 €13
21 oktober 2026 Stylevana €7,09 €7,57
20 oktober 2026 Lyko €11,50 €18,50
20 oktober 2026 Salontopper €9,10 €11,38
17 oktober 2026 Lyko €18,50 €11,50
17 oktober 2026 Stylevana €7,57 €7,09
16 oktober 2026 Bol.com €9,95 €10,72
16 oktober 2026 Lyko €11,50 €18,50
16 oktober 2026 Salontopper €13 €9,10
16 oktober 2026 Stylevana €6,66 €7,57

Prijsanalyse van Pyunkang Yul Essence Toner 100ml

Hoogste prijs in 52 dagen: €10,72 (1 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 7×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: heb je geen haast, stel dan een alert in. Dit product was in de afgelopen 30 dagen goedkoper, tot €6,66; of en wanneer dat bedrag terugkomt, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Pyunkang Yul Essence Toner 100ml zich ontwikkeld?

De trend zit mee: de afgelopen maand daalde de prijs zo'n 30% ten opzichte van de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Bol.com betaal je €4,28 minder dan bij NiceBeauty, de middelste van de 6 winkels. De prijzen lopen van €10,72 tot €38,29.

Is de adviesprijs realistisch?

Niet echt: de adviesprijs is €67,28, maar de afgelopen 52 dagen kon je Pyunkang Yul Essence Toner 100ml altijd voor €10,72 of minder kopen. Een 'korting' ten opzichte van die adviesprijs zegt hier dus weinig.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Deze lotion-achtige toner van Pyunkang Yul is een lichtgewicht verzorgingsproduct met een formule die voor 91% bestaat uit hokjespeul-extract. Dat is een traditioneel medicinaal kruid dat bekend staat om zijn hoge gehalte aan betaïne en mineralen. Deze stoffen voeden je huid diepgaand, herstellen de natuurlijke barrière en zorgen voor langdurige hydratatie zonder dat je een plakkerig laagje achterlaat.

De toner trekt snel in en is pH-neutraal, wat betekent dat hij de zuurgraad van je huid niet verstoort. Dat maakt hem geschikt voor elke huid, maar vooral voor mensen met een droge, gevoelige of geïrriteerde huid. Hij bevat geen alcohol, parfum of scrubdeeltjes, waardoor hij niet uitdroogt of de huid irriteert. Daarnaast biedt de formule antioxidante bescherming tegen schade door vrije radicalen, wat helpt om je huid veerkrachtiger te houden en tekenen van veroudering te vertragen.

Na opening is de toner 12 maanden houdbaar. De verpakking van 100 ml is compact maar praktisch, met afmetingen van 40 mm hoog, 101 mm lang en 43 mm breed. Ideaal voor op reis of in je dagelijkse routine.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8809486680353

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht