Faith In Nature Conditioner Lavendel & Geranium 5L vanaf €49,95

Categorie
Haarverzorging & Styling
Merk
Faith In Nature
EAN
Faith In Nature Conditioner Lavendel & Geranium 5L
Faith In Nature Conditioner Lavendel & Geranium 5L

De FAITH IN NATURE Conditioner Lavendel & Geranium in een 5-liter grootverpakking is een navul voor wie bewust met plastic om wil gaan. Deze conditioner combineert lavendel, lavandin en geranium met essentiële oliën en anthocyanin (een antioxidant uit druivenschillen) om je haar te voeden en je zintuigen te kalmeren.

De formule is geschikt voor normaal tot droog haar en bestaat voor 99% uit natuurlijke ingrediënten. Daarnaast is het product Vegan Society gecertificeerd, wat betekent dat het helemaal vrij is van dierlijke bestanddelen.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€49,95
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
7 september 2026 Bol.com € 52,99 € 49,95
5 september 2026 Bol.com € 49,95 € 52,99
4 augustus 2026 Bol.com € 49,19 € 49,95
3 augustus 2026 Bol.com € 49,95 € 49,19
29 juni 2026 Bol.com € 63,45 € 49,95

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Faith In Nature Conditioner Lavendel & Geranium 5L?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 49,19 (op 3 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 49,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 63,45 (op 27 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bol.com is met € 49,95 momenteel het goedkoopst, maar spannend is de prijs niet: de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 49,95.

Wanneer daalt de prijs van Faith In Nature Conditioner Lavendel & Geranium 5L?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 50,15.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als je hem nu nodig hebt. Het laagste punt (€ 49,19 op 3 augustus) ligt achter een prijsstijging en de afgelopen 30 dagen kwam de prijs niet onder € 49,95. Een alert op jouw prijs vangt een daling als die er toch komt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0708002900426
Type conditioner
Crèmespoeling
Geschikt voor haartype
Alle haartypes
Haarprobleem
Droog haar
Haarkleur
Alle haarkleuren
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)

Ingrediënt specificaties

Ingrediënten
Aqua (Water)**, Cetearyl Alcohol*, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil*, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Anthocyanins*, Cetrimonium Chloride*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*. * Plant derived ** Water from the Lake District
Dermatologisch getest
Ja
Hypo-allergeen
Nee
Parabenenvrij
Ja
Sulfaatvrij
Ja
Siliconenvrij
Ja
pH-neutraal
Nee
Natuurlijke ingredienten
Ja

Capaciteit en afmetingen

Inhoud
5 l
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Inhoud per dispenser
5 l
Type dispenser
Flacon
Verpakkingsgewicht
5 kg
Verpakking lengte
300 mm
Verpakking breedte
300 mm
Verpakking hoogte
300 mm
Verpakkingstype
Navulling

Overige informatie

Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
12M (maanden)
Land van oorsprong
Engeland
Waarschuwingen
nvt
Voorzorgsmaatregelen
nvt

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Faith in Nature Limited

Mensen bekeken ook

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml

Beschikbaar bij 11 winkels

€ 22,81
Vergelijk 11 winkels
Prijsalert instellen
Dyson Airwrap i.d. Multistyler

Dyson Airwrap i.d. Multistyler - Rood/Goud

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 399,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Vichy Dercos Aminexil Clinical R.E.G.E.N. Booster Serum 90ml

Vichy Dercos Aminexil Clinical R.E.G.E.N. Booster Serum 90ml

Beschikbaar bij 8 winkels

€ 35,65
Vergelijk 8 winkels
Prijsalert instellen
Faith In Nature Conditioner Seaweed & Citrus Refill 5L

Faith In Nature Conditioner Seaweed & Citrus Refill 5L - met pomp

Bij Bol.com

€ 62,00
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht