Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair vanaf €15,10

Categorie
Haaraccessoires
Merk
Olivia Garden
EAN
Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair
Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair
Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair
Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair

De Olivia Garden Borstel iStyle Brush for Medium Hair is een compacte, licht gebogen haarborstel met een flexibel memory-flex ontwerp. Hij is speciaal ontwikkeld om haar met een medium dikte gemakkelijk te ontwarren.

De borstel heeft comfortabele nylon pinnen die haar niet beschadigen. Hij werkt zowel op nat als droog haar en is geschikt voor kort tot halflang haar. De ergonomische handgreep met antislipcoating zorgt voor een stevige grip, ook met natte handen.

Door zijn compacte formaat is de borstel makkelijk mee te nemen. Daarnaast is hij ook bruikbaar voor mannen.

Prijsvergelijking

Bol.com
+ €2,99 verzending gratis vanaf €25
€15,10
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
22 september 2026 Bol.com € 14,97 € 15,10
20 september 2026 Bol.com € 15,15 € 14,97
19 september 2026 Bol.com € 15,36 € 15,15
18 september 2026 Bol.com € 17,73 € 15,36
17 september 2026 Bol.com € 15,39 € 17,73
16 september 2026 Bol.com € 17,73 € 15,39
14 september 2026 Bol.com € 15,23 € 17,73
12 september 2026 Bol.com € 15,16 € 15,23
9 september 2026 Bol.com € 17,73 € 15,16
8 september 2026 Bol.com € 15,46 € 17,73

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 14,85 (op 13 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 17,73
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 17,73 (op 28 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen
14×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair vanaf € 15,10 bij Bol.com. Dat zit 15% onder de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen; alleen op 13 augustus lag de prijs met € 14,85 nog een fractie lager.

Wanneer daalt de prijs van Olivia Garden iStyle Brush Medium Hair?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 8% zakken.

Is de adviesprijs realistisch?

Goed om te weten: de korting ten opzichte van de adviesprijs (€ 17,73) is hier echt. De afgelopen 90 dagen vroegen winkels dat bedrag ook daadwerkelijk.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een goede prijs, al was hij op 13 augustus nog nét even scherper (€ 14,85). Kopen is prima; een prijsalert zetten kost niets en vangt de volgende dip.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5414343004420
Kleur
Niet van Toepassing
Verpakkingsgewicht
0.07 kg

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Materiaal
Keramische coating
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
219 mm
Verpakking breedte
55 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Olivia Garden International

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Type borstel
Anti-klit borstel

Mensen bekeken ook

Olivia Garden Carbon + Ion SC-4 Kam

Olivia Garden Carbon + Ion SC-4 Kam - Zwart/Wit

Bij Bol.com

€ 14,35
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Olivia Garden Essential Blowout Borstel

Olivia Garden Essential Blowout Borstel - Zwart

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 16,20
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Chi Natural Life Ceramic Round Boar Föhnborstel

Chi Natural Life Ceramic Round Boar Föhnborstel - Zwart

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 18,95
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht