Jean Paul Myne Oxilock Plasma Come True N.2 500ml vanaf €67,09

Categorie
Haarverzorging & Styling
Merk
Jean Paul Myne
EAN
Jean Paul Myne Oxilock Plasma Come True N.2 500ml
Jean Paul Myne Oxilock Plasma Come True N.2 500ml

De Jean Paul Myne Myne Oxilock Plasma Come True N.2 is een crèmespoeling speciaal ontwikkeld voor beschadigd haar. Het product werkt in combinatie met de eerste stap van de Oxilock-plasmabehandeling en zorgt ervoor dat die behandeling volledig zijn werk kan doen. Je gebruikt het dus niet als losstaand product, maar als onderdeel van een tweestappenproces.

De formule bevat keratine en andere organische stoffen die gericht zijn op het herstellen van de keratinevezels in je haar. Deze vezels geven haar stevigheid en glans, maar raken door agressieve behandelingen – zoals bleken, verven of permanenten – beschadigd. De crèmespoeling helpt die vezels weer op te bouwen, waardoor je haar er gezonder en sterker uitziet. Het is geschikt voor alle haartypes en haarkleuren, en je kunt het zowel thuis als in de salon gebruiken.

De verpakking bevat 500 ml product in een flacon met één dispenser. Na opening is het product 12 maanden houdbaar. De ingrediëntenlijst bevat onder meer melkzuur, dat helpt bij het glad maken en verzorgen van het haar. Het land van herkomst is Italië.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€67,09
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 september 2026 Bol.com € 69,09 € 67,09
22 september 2026 Bol.com € 68,09 € 69,09
21 september 2026 Bol.com € 65,00 € 68,09
20 september 2026 Bol.com € 68,39 € 65,00
19 september 2026 Bol.com € 69,29 € 68,39
18 september 2026 Bol.com € 65,00 € 69,29
16 september 2026 Bol.com € 68,09 € 65,00
15 september 2026 Bol.com € 67,89 € 68,09
14 september 2026 Bol.com € 65,00 € 67,89
12 september 2026 Bol.com € 69,69 € 65,00

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Jean Paul Myne Oxilock Plasma Come True N.2 500ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 65 (op 17 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 66,79
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 69,89 (op 2 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
26×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bol.com is met € 67,09 momenteel het goedkoopst, maar spannend is de prijs niet: de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 66,79.

Wanneer daalt de prijs van Jean Paul Myne Oxilock Plasma Come True N.2 500ml?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 66,87.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als je hem nu nodig hebt. Het laagste punt (€ 65 op 17 juli) ligt achter een prijsstijging en de afgelopen 30 dagen kwam de prijs niet onder € 65. Een alert op jouw prijs vangt een daling als die er toch komt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8052400540701
Type conditioner
Crèmespoeling
Geschikt voor haartype
Alle haartypes
Haarprobleem
Beschadigd haar
Haarkleur
Alle haarkleuren
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)

Ingrediënt specificaties

Ingrediënten
AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, MELKZUUR, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PROPYLEENGLYCOL, APPELZUUR, FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLY CERIN, PROLINE, N-HYDROXYSUCCINIMIDE, ZINK PCA, 1,6-HEXAANDIAMINE, BIS-DIISOPROPANOLAMINO-PG-PROPYL DIMETHICONE/BIS-ISOBUTYL PEG-14 COPOLYMEER, POLYSORBAAT 20, BUTYLOCTANOL, PARFUM.
Cosmetica ingrediënt
Keratine

Capaciteit en afmetingen

Inhoud
500 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Inhoud per dispenser
500 ml
Type dispenser
Flacon
Verpakkingstype
Niet hervulbaar

Overige informatie

Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
12M (maanden)
Land van oorsprong
Italië

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Jean Paul Myne

Mensen bekeken ook

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml

Beschikbaar bij 12 winkels

€ 22,74
Vergelijk 12 winkels
Prijsalert instellen
Dyson Airwrap i.d. Multistyler

Dyson Airwrap i.d. Multistyler - Rood/Goud

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 399,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Vichy Dercos Technique Anti-Roos Shampoo 390ml

Vichy Dercos Technique Anti-Roos Shampoo 390ml

Beschikbaar bij 13 winkels

€ 14,19
Vergelijk 13 winkels
Prijsalert instellen
Jean Paul Myne

Jean Paul Myne - Ocrys Hatha Dream conditioner - 250ml

Bij Bol.com

€ 24,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht