Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml vanaf €6,69

Categorie
Shampoo
Merk
Dr. Organic
EAN
Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml
Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml
Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml
Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml
Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml
Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml
Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml

De Zuiverende Shampoo Bioactive Organic van Dr.Organic is een zuiverende shampoo speciaal voor unisex gebruik. Het product heeft een inhoud van 265 ml en is ontwikkeld voor een dieptereiniging van je haar en hoofdhuid.

De formule bevat natuurlijke ingrediënten zoals tea tree olie, pepermuntolie en aloë vera sap, die zorgen voor een frisse en verfrissende werking. Daarnaast zit er citroenzuur in voor een pH-gebalanceerd resultaat en caprylyl/capryl glucoside voor een milde reiniging.

Prijsvergelijking

Holland & Barrett Laagste
+ €3,99 verzending gratis vanaf €30
€6,69
Bekijk
Plein
+ €3,90 verzending gratis vanaf €35
€6,99
Bekijk
De Online Drogist
+ €3,95 verzending gratis vanaf €25
€7,98
Bekijk
Superfoodstore
+ €4,95 verzending gratis vanaf €60
€7,99
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€12,50
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 De Online Drogist € 6,59 € 7,25
25 september 2026 Holland & Barrett € 6,35 € 6,69
24 september 2026 De Online Drogist € 5,99 € 6,59
24 september 2026 Holland & Barrett € 9,49 € 6,35
24 september 2026 Plein € 7,99 € 6,99
22 september 2026 Plein € 6,99 € 7,99
15 september 2026 Plein € 7,29 € 6,99
14 september 2026 Bol.com € 12,75 € 12,50
14 september 2026 De Online Drogist € 7,99 € 5,99
14 september 2026 Plein € 7,35 € 7,29

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 4,27 (op 10 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 7,05
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 7,99 (op 27 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen
5×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De scherpste prijs van dit moment: € 6,69 bij Holland & Barrett. Ter vergelijking: de doorsnee prijs lag de afgelopen 90 dagen rond € 7,05, dus je pakt nu zo'n 5% voordeel.

Wanneer daalt de prijs van Dr. Organic Bioactive Zuiverende Shampoo 265ml?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond € 5,76.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Holland & Barrett te bestellen in plaats van bij Bol.com bespaar je vandaag € 5,81. Je hebt keuze uit 5 winkels, met prijzen van € 6,69 tot € 12,50.

Is de adviesprijs realistisch?

Ja, deze klopt: de adviesprijs van € 8,24 is geen papieren korting, want eerder in de afgelopen 90 dagen lag de prijs daar ook daadwerkelijk tegenaan. Het voordeel dat je nu pakt, is dus echt.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu met een gerust hart, de prijs ligt onder het 90-dagengemiddelde. Jaag je op het laagste punt ooit, zet dan een alert op € 4,27.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5060176671089
Type shampoo
Clarifying shampoo
Geschikt voor haartype
Alle haartypes
Haarprobleem
Gevoelige hoofdhuid
Haarkleur
Alle haarkleuren
Geslacht
Unisex
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)

Ingrediënt specificaties

Ingrediënten
Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Cocamidopropyl betaine, Sodium cocoamphoacetate, Sodium lauroyl sarcosinate, Palmitamidopropyltrimonium chloride, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Melaleuca alternifolia (Tea tree) leaf oil, Mentha arvensis (Wild mint) leaf oil, Mentha piperita (Peppermint) oil, Hamamelis virginiana (Witch hazel) leaf extract, Pyrus Malus (Apple) fruit extract, Salix alba (Willow) bark extract, Sambucus nigra (Elderberry) flower extract, Sorbitan sesquicaprylate, Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Limonene.This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary. This does not affect the quality of the product. *excluding water and salt.
Met conditioner
Nee
Dermatologisch getest
Nee
Sulfaatvrij
Nee
Siliconenvrij
Nee
Natuurlijke ingredienten
Ja

Capaciteit en afmetingen

Inhoud
265 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Inhoud per dispenser
265 ml
Type dispenser
Tube
Verpakkingsgewicht
0.27 kg
Verpakking lengte
11.00 cm
Verpakking breedte
11.00 cm
Verpakking hoogte
11.00 cm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar

Overige informatie

Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
1M (maand)
Land van oorsprong
Nederland
Waarschuwingen
Masseer shampoo in nat haar. Spoel en herhaal indien nodig. Gebruik voor het beste resultaat Dr Organic Tea Tree Conditioner. Dr. Organic producten zijn altijd vrij van parabenen, sls & minerale olie, geformuleerd met een selectie van natuurlijke & organische ingredinten.
Gevarenaanduiding (H-zinnen)
H319:Veroorzaakt ernstige oogirritatie
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
Niet van toepassing
Voorzorgsmaatregelen
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Dr.Organic

Mensen bekeken ook

Andrélon Iedere Dag Shampoo 6x400ml

Andrélon Iedere Dag Shampoo 6x400ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 14,24
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Gliss Total Repair Pakket

Gliss Total Repair Pakket - 3x200ml Shampoo Conditioner Spray

Bij Plein

€ 13,37
Bekijk bij Plein
Prijsalert instellen
Dr. Organic Rozen Shampoo 265ml

Dr. Organic Rozen Shampoo 265ml - Gekleurd haar

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 7,99
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht