Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml

Categorie
Deodorant
Merk
Old Spice
EAN

Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml

Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€7,99

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Deodorantspray met Timber-geur die 24 uur bescherming biedt tegen zweet en geuren. Inhoud: 125 ml in een handige spuitbus. Frisse muntgeur voor langdurige frisheid.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml?

Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml kost nu €7,99 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:01). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €7 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€7,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€7,99 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€7,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Prijsanalyse van Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml

Hoogste prijs in 90 dagen: €7,99 (23 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs in je budget past. €7,99 is de laagste prijs die we de afgelopen 90 dagen voor Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml zagen. Een verdere daling is mogelijk, maar niet te voorspellen.

Hoe heeft de prijs van Old Spice Timber Deodorant Spray 125ml zich ontwikkeld?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond €7,99.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Old Spice Deodorant Spray - Timber geeft je 24-uurs bescherming tegen zweet en nare geuren. De frisse muntgeur zorgt voor een krachtige en blijvende frisheid gedurende de hele dag.

De spuitbus bevat 125 ml en is makkelijk aan te brengen. Ideaal voor onderweg of thuis, zodat je altijd een frisse start kunt maken.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4084500940635
Type dispenser
Spray
Antitranspirant
Nee
Antiwittestrepen
Nee
Ingrediënten
COCTAB/CKRA/INGREDIËNTEN AYAMMI Calt Butare solgutaan, Propaan, Cyclopentasiloxaan, Aluminiumchloorhydr Parim Cyclodextrine, Aqua Ditardimonium Hectoriet, Dimethicon, Triëthylcitaat, Limoneen, Benzylsalicylaat, Linald Alpha Isomethyltonon Coumarin, Citral
Verpakkingsgewicht
0.13 kg

Gebruikswijze en werking

Huidtype
Normale huid, Gevoelige huid

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Inhoud
125 ml
Verpakking hoogte
100 mm
Verpakking lengte
100 mm
Verpakking breedte
100 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Procter & gamble
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Allergeneninformatie beschikbaar
Nee
Anti-irritatie
Nee
Geslacht
Mannen
Geurnaam
Timber
Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
12M (maanden)
Inhoud per dispenser
125 ml
Land van oorsprong
Europa
Type gezondheidsproduct
Niet medisch middel
Vrij van
Niet van toepassing

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht