Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml vanaf €40,37

Categorie
Lichaamsverzorging
Merk
Estée Lauder
EAN
Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml
Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml
Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml
Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml
Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml
Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml
Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml

De Estee Lauder Youth-Dew Cream is een geparfumeerde lichaamscrème in een fles van 200 ml. Deze crème is speciaal ontwikkeld voor vrouwen die extra aandacht besteden aan hun huidverzorging en uitstraling.

Het product werkt hydraterend en zorgt voor een verzorgde, zachte huid. De formule is ontworpen om de huid te voeden zonder een vettig gevoel achter te laten. De crème heeft een subtiele geur die lang blijft hangen.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€40,37
Bekijk
Flaconi
Gratis verzending
€59,45
Bekijk
Beauty Plaza
Gratis verzending
€61,60
Bekijk
Galaxus
Gratis verzending
€63,82
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 september 2026 Galaxus € 64,29 € 63,82
21 september 2026 Bol.com € 44,49 € 40,37
20 september 2026 Bol.com € 42,69 € 44,49
19 september 2026 Bol.com € 41,78 € 42,69
17 september 2026 Bol.com € 42,36 € 41,78
15 september 2026 Bol.com € 41,64 € 42,36
10 september 2026 Bol.com € 43,39 € 41,64
9 september 2026 Beauty Plaza € 57,75 € 61,60
9 september 2026 Bol.com € 41,64 € 43,39
7 september 2026 Bol.com € 41,22 € 41,64

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 34,42 (op 10 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 40,37
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 50,30 (op 31 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
18×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml vanaf € 40,37 bij Bol.com. De doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 40,37, dus van een echte prijsdip is nu geen sprake.

Wanneer daalt de prijs van Estée Lauder Youth Dew Ochtendcrème 200ml?

De prijs kruipt omhoog: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 10% hoger dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Bol.com te bestellen in plaats van bij Galaxus bespaar je vandaag € 23,45. Je hebt keuze uit 4 winkels, met prijzen van € 40,37 tot € 63,82.

Is de adviesprijs realistisch?

Officieel geldt een adviesprijs van € 77, maar in de praktijk betaalde niemand die de afgelopen 90 dagen: de laagste dagprijs kwam nooit boven € 50,30 uit. Reken kortingen dus vooral af tegen de echte marktprijs.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: even geduld. De prijs ligt boven de doorsnee van 90 dagen, dus grote kans dat er een beter moment komt. Zet een prijsalert en wij geven je een seintje zodra hij zakt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0027131004097
Substantie
Crème
Ingrediënten
Ingredientes: water\aqua\eau, polydecene, glycerin, youth-dew fragrance (parfum), stearic acid, glyceryl stearate, arachidyl propionate, petrolatum, isopropyl lanolate, myristyl myristate, squalane, dimethicone, butylene glycol, propylene glycol stearate, propylene glycol laurate, stearyl alcohol, triethanolamine, ceteareth-20, cetyl alcohol, tricaprylin, magnesium aluminum silicate, lanolin alcohol, caprylyl glycol, peg-40 stearate, lecithin, ozokerite, polysorbate 20, sorbitan laurate, hexylene glycol, trisodium edta, phenoxyethanol, benzyl salicylate, linalool, hydroxycitronellal, geraniol, citronellol, eugenol, hexyl cinnamal, limonene, cinnamyl alcohol, coumarin, benzyl alcohol, benzyl benzoate, citral, red 4 (ci 14700), yellow 5 (ci 19140), yellow 6 (ci 15985) <37526>.
Parfumvrij
Nee
Verpakkingsgewicht
0.70 kg

Gebruikswijze en werking

Huidtype
Alle huidtypes

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Inhoud
200 ml
Verpakking hoogte
89 mm
Verpakking lengte
114 mm
Verpakking breedte
110 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Estee Lauder
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Dermatologisch getest
Ja
Geslacht
Unisex
Geurnaam
YOUTH-DEW
Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
24M (maanden)
Land van oorsprong
Frankrijk
Taal handleiding
Nederlands
Type gezondheidsproduct
Niet medisch middel
Voorzorgsmaatregelen
Zorg dat het product niet in aanraking komt met je ogen.
Waarschuwingen
Niet voor intern gebruik
Werking
Verzorgend

Mensen bekeken ook

La Roche-Posay Cicaplast B5+ Balsem 100ml

La Roche-Posay Cicaplast B5+ Balsem 100ml

Beschikbaar bij 11 winkels

€ 12,90
Vergelijk 11 winkels
Prijsalert instellen
Clinique Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator 50ml

Clinique Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator 50ml

Beschikbaar bij 9 winkels

€ 28,75
Vergelijk 9 winkels
Prijsalert instellen
Chanel Bleu de Chanel Soin Hydratant 3-in-1

Chanel Bleu de Chanel Soin Hydratant 3-in-1 - 90ml

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 60,00
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Estée Lauder Futurist Aqua Brilliance Make-up SPF 20 1C1 Cool Bone

Estée Lauder Futurist Aqua Brilliance Make-up SPF 20 1C1 Cool Bone - 30ml

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 41,95
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht