Nina Ricci Bodylotion 200ml vanaf €28,90

Categorie
Lichaamsverzorging
Merk
Nina Ricci
EAN
Nina Ricci Bodylotion 200ml
Nina Ricci Bodylotion 200ml
Nina Ricci Bodylotion 200ml
Nina Ricci Bodylotion 200ml
Nina Ricci Bodylotion 200ml
Nina Ricci Bodylotion 200ml
Nina Ricci Bodylotion 200ml

De Nina Ricci Nina Bodylotion 200 ml is een verzorgende lichaamslotion speciaal ontwikkeld voor vrouwen. Deze lotion is geschikt voor alle huidtypes en biedt een lichte tot middeldikke textuur die snel intrekt zonder een vettig gevoel achter te laten. De formule bevat een subtiele geur gebaseerd op de Nina-parfumlijn van het merk, maar is niet parfumvrij zoals de naam misschien suggereert.

De lotion heeft een houdbaarheid van meer dan 30 maanden wanneer de verpakking ongeopend blijft. Na opening kun je deze nog 12 maanden gebruiken, mits je de lotion op een koele, droge plek bewaart en de dop goed sluit. De verpakking is 186 mm lang, 67 mm breed en 51 mm hoog en weegt 250 gram.

De inhoud van 200 ml is ideaal voor dagelijks gebruik en biedt voldoende volume voor een paar weken. De lotion is gemaakt in Frankrijk en wordt geleverd in een enkele verpakking. Let op: dit is een verzorgend product en geen medisch hulpmiddel.

Prijsvergelijking

Flaconi Laagste
+ €3,95 verzending gratis vanaf €29
€28,90
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€31,49
Bekijk
Galaxus
+ €2,99 verzending
€32,68
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 september 2026 Bol.com € 31,79 € 31,39
22 september 2026 Bol.com € 31,19 € 31,79
21 september 2026 Bol.com € 31,29 € 31,19
20 september 2026 Bol.com € 31,69 € 31,29
19 september 2026 Bol.com € 30,99 € 31,69
18 september 2026 Bol.com € 30,59 € 30,99
18 september 2026 Galaxus € 38,12 € 32,68
16 september 2026 Bol.com € 30,89 € 30,59
15 september 2026 Bol.com € 28,56 € 30,89
13 september 2026 Bol.com € 28,27 € 28,56

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Nina Ricci Bodylotion 200ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 28,27 (op 12 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 31,19
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 37,09 (op 17 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
24×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De scherpste prijs van dit moment: € 28,90 bij Flaconi. Ter vergelijking: de doorsnee prijs lag de afgelopen 90 dagen rond € 31,19, dus je pakt nu zo'n 7% voordeel.

Wanneer daalt de prijs van Nina Ricci Bodylotion 200ml?

De trend zit mee: de afgelopen maand daalde de prijs zo'n 8% ten opzichte van de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Flaconi te bestellen in plaats van bij Galaxus bespaar je vandaag € 3,78. Je hebt keuze uit 3 winkels, met prijzen van € 28,90 tot € 32,68.

Is de adviesprijs realistisch?

Niet echt: de adviesprijs is € 39, maar de afgelopen 90 dagen kon je Nina Ricci Bodylotion 200ml altijd voor € 37,09 of minder kopen. Een 'korting' ten opzichte van die adviesprijs zegt hier dus weinig.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: een prima moment om te kopen, want je zit ruim onder de doorsnee prijs. Wil je het onderste uit de kan? Zet een prijsalert net onder de huidige prijs.

Specificaties

Productinformatie

EAN
3137370209133
Substantie
Lotion
Ingrediënten
Nina Ricci Nina Bodylotion 200 ml
Parfumvrij
Nee
Verpakkingsgewicht
0.25 kg

Gebruikswijze en werking

Huidtype
Alle huidtypes

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Inhoud
200 ml
Verpakking hoogte
51 mm
Verpakking lengte
186 mm
Verpakking breedte
67 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Nina Ricci

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Geslacht
Vrouwen
Geurnaam
Nina
Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
12M (maanden)
Land van oorsprong
Frankrijk
Medisch hulpmiddel
Nee
Taal handleiding
Engels
Type gezondheidsproduct
Niet medisch middel
Werking
Verzorgend

Mensen bekeken ook

La Roche-Posay Cicaplast B5+ Balsem 100ml

La Roche-Posay Cicaplast B5+ Balsem 100ml

Beschikbaar bij 11 winkels

€ 13,80
Vergelijk 11 winkels
Prijsalert instellen
Clinique Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator 50ml

Clinique Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator 50ml

Beschikbaar bij 9 winkels

€ 28,75
Vergelijk 9 winkels
Prijsalert instellen
Chanel Bleu de Chanel Soin Hydratant 3-in-1

Chanel Bleu de Chanel Soin Hydratant 3-in-1 - 90ml

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 60,00
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Nina Ricci L'Air du Temps Bad & Douchegel 200ml

Nina Ricci L'Air du Temps Bad & Douchegel 200ml - Bloemige geur

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 32,90
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht