Splashbox Cosmetics Scrubzout Opium - 25 kg Hydraterende Lichaamsscrub vanaf €86,95

Categorie
Lichaamsverzorging
Merk
Splashbox Cosmetics
EAN
Splashbox Cosmetics Scrubzout Opium - 25 kg Hydraterende Lichaamsscrub
Splashbox Cosmetics Scrubzout Opium - 25 kg Hydraterende Lichaamsscrub

Scrubzout Opium van Claudius is een fijnkorrelige lichaamsscrub op zoutbasis met een oosterse geur. De scrub heeft een ontspannende werking en verwijdert dode huidcellen door een zachte, maar effectieve exfoliatie. Ideaal voor alle huidtypes, inclusief gevoelige huid, dankzij de fijne structuur.

Na gebruik stimuleert het de doorbloeding en laat het je huid zacht en soepel achter. De hydraterende werking helpt de huid te verjongen en geeft een verfrissende uitstraling.

Gebruiksinstructie: Breng het scrubzout aan op een natte huid en masseer het in met cirkelvormige bewegingen. Spoel het grondig af met ruim water om resten te verwijderen. Zorg dat je de ruimte goed ventileert tijdens het gebruik.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€86,95
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Splashbox Cosmetics Scrubzout Opium?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 86,95 (op 28 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 86,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 86,95 (op 28 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Splashbox Cosmetics Scrubzout Opium vanaf € 86,95 bij Bol.com. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 86,95.

Wanneer daalt de prijs van Splashbox Cosmetics Scrubzout Opium?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 86,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: nu je slag slaan. Dit is de scherpste prijs in 90 dagen, precies het koopmoment waarvoor we normaal een alert afvuren.

Specificaties

Productinformatie

EAN
6095421163124
Merk
Splashbox Cosmetics
Geurnaam
Opium
Huidtype
Droge huid, Gevoelige huid, Normale huid
Werking
Hydraterend, Ontspannend, Sport, Verfrissend, Verzorgend
Type scrub
Zoutscrub

Ingrediëntspecificaties

Ingrediënten
Sodium Chloride, Parfum, PEG-4 Hydrogenated Castor Oil,Propylene Glycol, CI77007.
Natuurlijke ingredienten
Ja

Productafmetingen

Inhoud
25 kg
Inhoud per dispenser
25000 g
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Verpakking lengte
30 cm
Verpakking breedte
23 cm
Verpakking hoogte
20 cm
Verpakkingsgewicht
25 kg

Overige informatie

Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
24M (maanden)
Land van oorsprong
Nederland
Waarschuwingen
Gebruik de scrub altijd op een natte huid, vermijd contact met ogen en beschadigde huid, en breng het niet aan direct na het scheren; spoel goed af na gebruik, wees voorzichtig bij een gevoelige huid of allergieën, en houd er rekening mee dat de olie het oppervlak glad kan maken.
Voorzorgsmaatregelen
Gebruik de scrub altijd op een natte huid, vermijd contact met ogen en beschadigde huid, en breng het niet aan direct na het scheren; spoel goed af na gebruik, wees voorzichtig bij een gevoelige huid of allergieën, en houd er rekening mee dat de olie het oppervlak glad kan maken.
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden
Gevarenaanduiding (H-zinnen)
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Splashbox Cosmetics

Overige kenmerken

Percentage Benzophenone-3 (BP-3)
0 %

Mensen bekeken ook

La Roche-Posay Cicaplast B5+ Balsem 100ml

La Roche-Posay Cicaplast B5+ Balsem 100ml

Beschikbaar bij 11 winkels

€ 13,84
Vergelijk 11 winkels
Prijsalert instellen
Splashbox Cosmetics Claudius Badzout Eucalyptus 10 kg

Splashbox Cosmetics Claudius Badzout Eucalyptus 10 kg

Bij Bol.com

€ 92,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Chanel Bleu de Chanel Soin Hydratant 3-in-1

Chanel Bleu de Chanel Soin Hydratant 3-in-1 - 90ml

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 60,00
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Clinique Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator 50ml

Clinique Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator 50ml

Beschikbaar bij 10 winkels

€ 28,75
Vergelijk 10 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht