Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers vanaf €39,99

Categorie
Bordspellen
Merk
Winning Moves
EAN
Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers
Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers
Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers
Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers
Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers
Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers
Winning Moves Monopoly Metallica World Tour - 2 tot 6 Spelers

Monopoly - Metallica World Tour is een thematische versie van het klassieke Monopoly-boardspel, geïnspireerd door de wereldtournee van de heavy-metalband Metallica.

Je reist met de band door de wereld, koopt steden en investeert in concertzalen en stadions. Het doel is om je tegenstanders failliet te spelen door huur te ontvangen van hun bezittingen.

Er zijn zes unieke pionnen, elk geïnspireerd door de band. Het spel bevat ook speciale kaarten zoals Carpe Diem Baby en Shortest Straw, die extra uitdagingen en kansen bieden.

Het spel is geschikt voor 2 tot 6 spelers en duurt ongeveer 1,5 uur. Het is bedoeld voor spelers vanaf 14 jaar.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€39,99
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
3 september 2026 Bol.com € 34,99 € 39,99
13 augustus 2026 Bol.com € 35,99 € 34,99
6 augustus 2026 Bol.com € 34,99 € 35,99
31 juli 2026 Bol.com € 36,18 € 34,99
29 juli 2026 Bol.com € 36,99 € 36,18
18 juli 2026 Bol.com € 36,18 € 36,99
17 juli 2026 Bol.com € 35,03 € 36,18
11 juli 2026 Bol.com € 35,04 € 35,03
10 juli 2026 Bol.com € 35,09 € 35,04
9 juli 2026 Bol.com € 35,17 € 35,09

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Winning Moves Monopoly Metallica World Tour?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 34,13 (op 5 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 35,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 39,99 (op 3 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De laagste prijs van dit moment is € 39,99 bij Bol.com. Dat is aan de stevige kant: doorgaans kostte dit product de afgelopen 90 dagen zo'n € 35,99, en op 5 juli zelfs maar € 34,13.

Wanneer daalt de prijs van Winning Moves Monopoly Metallica World Tour?

De trend zit even tegen, want vergeleken met een maand geleden steeg de prijs zo'n 8%.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: even geduld. De prijs ligt boven de doorsnee van 90 dagen, dus grote kans dat er een beter moment komt. Zet een prijsalert en wij geven je een seintje zodra hij zakt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5036905054676
Merk
Winning Moves
MPN (Manufacturer Part Number)
WM08001868
Editie
Metallica World Tour
Materiaal
Karton

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
1 kg

Speleigenschappen

Speeltijd
90 minuten
Spelsoort
Denkspel
Taal spel
Frans
Taal handleiding
Frans

Character

Personage
Monopoly

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

App vereist voor volledige functionaliteit
Nee
App werkt op besturingssyteem
Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist
Niet van toepassing
Wifi vereist
Niet van toepassing
Bluetooth vereist
Niet van toepassing
Mobiele data verbinding mogelijk
Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist
Niet van toepassing
Compatibel met
Niet van toepassing

Introductie en ondersteuning

Ondersteuning met updates
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
14 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
Geen
CE markering
Niet van toepassing
Doelgroep
Kinderen en volwassenen
Fan Merchandise
Ja
Jaar van uitgave
2024
Maximaal aantal spelers
6
Merchandise van artiest
Metallica
Minimale aantal spelers
2
Personage van toepassing
Ja
Speleditie
License uitgave
Type merchandise
Muziek merchandise
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
274 mm
Verpakking hoogte
54 mm
Verpakking lengte
405 mm
Voedingstype
Geen voedingstype
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Ravensburger Junior Labyrinth Unicorn Bordspel 2-4 Spelers

Ravensburger Junior Labyrinth Unicorn Bordspel 2-4 Spelers

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 20,58
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Awkward Guests The Walton Case Detective Kaartspel

Awkward Guests The Walton Case Detective Kaartspel - 12+ jaar

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 30,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Kosmos 69794 Kaartspel Gelukspel

Kosmos 69794 Kaartspel Gelukspel - 2-4 Spelers

Bij Bol.com

€ 35,22
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Winning Moves Cluedo Wednesday Bordspel

Winning Moves Cluedo Wednesday Bordspel - 2-6 Spelers

Bij Bol.com

€ 34,20
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht