Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers vanaf €17,99

Categorie
Bordspellen
Merk
Days of Wonder
EAN
Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers
Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers
Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers
Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers
Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers
Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers
Days of Wonder Ticket to Ride Parijs - Bordspel - 2-4 Spelers
Editie
No results found
Afrika (uitbreiding)
Asia uitbreiding (uitbreiding)
Europa 1912 (uitbreiding Europe)
Europe 15th (basisspel, geen uitbreidingen mogelijk)
France & Old West (uitbreiding)
India & Zwitserland (uitbreiding)
Japan & Italië (uitbreiding)
Legendes uit het Westen (legacy)
Nederland (uitbreiding)
Parijs (stedeneditie)
Rails & Sails NL (basisspel)
UK & Pennsylvania (uitbreiding)

Speel Ticket to Ride – Parijs in een compacte versie van het klassieke spel, speciaal ontworpen voor snelle spelrondes zonder verlies van strategie. Je verplaatst je mee met bussen door Parijs en probeert iconische locaties zoals de Champs-Élysées en de Eiffeltoren te verbinden door routes te claimen. Het spel heeft een korte speeltijd maar behoudt de tactische diepgang van het origineel, waardoor het ideaal is voor een snelle avond of een tussendoortje.

Tijdens je beurt trek je transportkaarten, claim je routes met bussen of pakt nieuwe bestemmingskaarten. De speler die slimme keuzes maakt en routes het efficiëntst benut, scoort de meeste punten en wint. Het spel is snel te leren, waardoor zowel beginners als gevorderden er direct mee aan de slag kunnen.

Ticket to Ride – Parijs is een zelfstandig spel dat zich richt op families, vrienden en bordspelliefhebbers die een kortere variant van het klassieke spel zoeken. De sfeervolle setting van de stad van licht maakt het extra aantrekkelijk voor een speelse avond.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
+ €2,99 verzending gratis vanaf €25
€17,99
Bekijk
Boardgameshop.nl
+ €5,50 verzending gratis vanaf €60
€20,95
Bekijk
Lotana
+ €5,50 verzending
€21,00
Bekijk
Intertoys
Gratis verzending
€22,99
Bekijk
Spelspul
+ €6,00 verzending gratis vanaf €70
€26,95
Bekijk
Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€29,52
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 september 2026 Bol.com € 19,99 € 17,99
14 september 2026 Bol.com € 21,24 € 19,99
8 september 2026 Bol.com € 19,99 € 21,24
30 augustus 2026 Bol.com € 18,15 € 19,99
29 augustus 2026 Bol.com € 19,99 € 18,15
17 augustus 2026 Bol.com € 21,24 € 19,99
11 augustus 2026 Bol.com € 19,99 € 21,24
4 augustus 2026 Intertoys € 19,99 € 22,99
3 augustus 2026 Bol.com € 21,24 € 19,99
1 augustus 2026 Bol.com € 16,79 € 21,24

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Days of Wonder Ticket to Ride Parijs?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 16,79 (op 14 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 19,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 20,95 (op 29 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bij Bol.com ligt Days of Wonder Ticket to Ride Parijs er nu voor € 17,99, zo'n 10% onder wat dit product de afgelopen 90 dagen doorgaans kostte. Het absolute laagste punt was € 16,79, op 14 juli.

Wanneer daalt de prijs van Days of Wonder Ticket to Ride Parijs?

De prijs kruipt omhoog: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 3% hoger dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 6 winkels zit op dit moment € 11,53 verschil: Bol.com is met € 17,99 het goedkoopst, Galaxus met € 29,52 het duurst.

Is de adviesprijs realistisch?

Zie je ergens een flinke korting op de adviesprijs van € 24,99? Weet dan dat je dit product de afgelopen 90 dagen sowieso nooit meer dan € 20,95 kwijt was. De echte besparing zit in de vergelijking met de doorsnee prijs.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu met een gerust hart, de prijs ligt onder het 90-dagengemiddelde. Jaag je op het laagste punt ooit, zet dan een alert op € 16,79.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0824968205662
Merk
Days of Wonder
MPN (Manufacturer Part Number)
824968205662
Editie
Parijs (stedeneditie)
Materiaal
Karton

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
0.57 kg

Speleigenschappen

Speeltijd
15 minuten
Spelsoort
Storytelling spel
Taal spel
Nederlands
Taal handleiding
Nederlands
Aantal benodigde accu's/batterijen
0

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

App vereist voor volledige functionaliteit
Nee
App werkt op besturingssyteem
Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist
Niet van toepassing
Wifi vereist
Niet van toepassing
Bluetooth vereist
Niet van toepassing
Mobiele data verbinding mogelijk
Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist
Niet van toepassing
Compatibel met
Niet van toepassing

Introductie en ondersteuning

Ondersteuning met updates
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Asmodee The Netherlands

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
8 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
Geen
Accu/batterij code
Geen batterij
Accu/batterij model
Geen batterijen
Accu/batterij technologie
Alkaline
CE markering
Niet van toepassing
Doelgroep
Kinderen en volwassenen
Fan Merchandise
Nee
Geslacht
Jongens en meisjes
Jaar van uitgave
2024
Leerthema
Bordspel
Maximaal aantal spelers
4
Minimale aantal spelers
2
Personage van toepassing
Nee
Speleditie
Standaard editie
Type merchandise
Film & Series Merchandise
Veiligheidswaarschuwingen
Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
231 mm
Verpakking hoogte
50 mm
Verpakking lengte
236 mm
Voedingstype
Geen voedingstype
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Ravensburger Junior Labyrinth Unicorn Bordspel 2-4 Spelers

Ravensburger Junior Labyrinth Unicorn Bordspel 2-4 Spelers

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 20,58
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Identity Games The Floor Partyspel 23888

Identity Games The Floor Partyspel 23888 - 2-10 Spelers

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 20,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Hasbro Gaming Connect 4 Frenzy

Hasbro Gaming Connect 4 Frenzy - Franstalig

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 17,89
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Days of Wonder Memoir'44 Winter/Desert Map

Days of Wonder Memoir'44 Winter/Desert Map - 8 Spelers

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 21,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht