White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043 vanaf €11,60

Categorie
Kaartspellen
Merk
White Goblin Games
EAN
White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043
White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043
White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043
White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043
White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043
White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043
White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043
Editie
No results found
The Game - Basisspel
The Game - Extreme
The Game - Het duel
The Game - Quick and Easy

The Game: Quick & Easy - Kaartspel is een vereenvoudigde versie van het bekende coöperatieve kaartspel. Je speelt samen met anderen en probeert als team alle 50 speelkaarten af te leggen op twee stapels. Tijdens je beurt leg je één of twee kaarten af en trek je evenveel kaarten terug van de trekstapel.

De speelkaarten hebben waardes van 1 tot 10 in vijf kleuren. Eén stapel moet oplopend (1-10) en de andere aflopend (10-1) worden gespeeld. Er is ook een achteruit-truc: kaarten met dezelfde kleur mogen tegen de regels in stijgend of dalend worden afgelegd.

Prijsvergelijking

Lotana Laagste
+ €5,50 verzending
€11,60
Bekijk
Spelhuis
+ €5,99 verzending
€11,99
Bekijk
Spelspul
+ €6,00 verzending gratis vanaf €70
€12,95
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€13,36
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 september 2026 Bol.com € 12,86 € 13,36
22 september 2026 Bol.com € 13,88 € 12,86
21 september 2026 Bol.com € 13,78 € 13,88
18 september 2026 Bol.com € 13,56 € 13,78
17 september 2026 Bol.com € 12,76 € 13,56
16 september 2026 Bol.com € 12,96 € 12,76
15 september 2026 Bol.com € 12,86 € 12,96
13 september 2026 Bol.com € 13,77 € 12,86
12 september 2026 Bol.com € 12,97 € 13,77
9 september 2026 Bol.com € 13,90 € 12,97

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 11,09 (op 24 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 11,60
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 11,60 (op 25 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Lotana is met € 11,60 momenteel het goedkoopst, maar spannend is de prijs niet: de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 11,60.

Wanneer daalt de prijs van White Goblin Games The Game Quick & Easy Kaartspel WGG2043?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 11,59.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Lotana te bestellen in plaats van bij Bol.com bespaar je vandaag € 1,76. Je hebt keuze uit 4 winkels, met prijzen van € 11,60 tot € 13,36.

Is de adviesprijs realistisch?

Zie je ergens een flinke korting op de adviesprijs van € 13,99? Weet dan dat je dit product de afgelopen 90 dagen sowieso nooit meer dan € 11,60 kwijt was. De echte besparing zit in de vergelijking met de doorsnee prijs.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: laat je niet leiden door € 11,09 van 24 juli. Sindsdien is de prijs gestegen en de afgelopen 30 dagen zakte hij niet onder € 11,17. Bepaal wat jij wilt betalen en zet daar een alert op.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8718026304119
Merk
White Goblin Games
MPN (Manufacturer Part Number)
WGG2043
Editie
The Game - Quick and Easy
Materiaal
Karton

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
0.14 kg

Speleigenschappen

Speeltijd
30 minuten
Spelsoort
Geluksspel
Taal spel
Nederlands
Aantal benodigde accu's/batterijen
0

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

App vereist voor volledige functionaliteit
Nee
App werkt op besturingssyteem
Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist
Niet van toepassing
Wifi vereist
Niet van toepassing
Bluetooth vereist
Niet van toepassing
Mobiele data verbinding mogelijk
Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist
Niet van toepassing
Compatibel met
Niet van toepassing

Introductie en ondersteuning

Ondersteuning met updates
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
White Goblin Games
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
12 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
8 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
Accu/batterij model
Geen batterijen
Accu/batterij technologie
Alkaline
CE markering
Zichtbaar
Doelgroep
Kinderen
Fan Merchandise
Nee
Geslacht
Unisex
Jaar van uitgave
2020
Leerthema
Samenwerken
Maximaal aantal spelers
4
Minimale aantal spelers
2
Model
Quick & Easy
Personage van toepassing
Nee
Speleditie
Standaard editie
Type merchandise
Film & Series Merchandise
Veiligheidswaarschuwingen
Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Verpakking breedte
104 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
137 mm
Voedingstype
Geen voedingstype
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

999 Games Take 10! Kaartspel

999 Games Take 10! Kaartspel - 2-7 Spelers

Bij Bol.com

€ 19,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Vragen & Antwoorden #1 Kaartspel

Vragen & Antwoorden #1 Kaartspel - 330 Nederlandse Vragen

Bij Bol.com

€ 9,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mattel Games Phase 10 Junior GXX06 Kaartspel

Mattel Games Phase 10 Junior GXX06 Kaartspel - 4-12 Spelers

Beschikbaar bij 6 winkels

€ 9,98
Vergelijk 6 winkels
Prijsalert instellen
White Goblin Games De Vos in het Bos: Duet

White Goblin Games De Vos in het Bos: Duet - Coöperatief 2-spelersspel

Beschikbaar bij 6 winkels

€ 12,99
Vergelijk 6 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht