House Of Puzzles Bonnie and Clyde Puzzel 250 XL - Meerkleurig vanaf €19,90

Categorie
Legpuzzels
Merk
House Of Puzzles
EAN
House Of Puzzles Bonnie and Clyde Puzzel 250 XL - Meerkleurig
House Of Puzzles Bonnie and Clyde Puzzel 250 XL - Meerkleurig

De Bonnie and Clyde Puzzel van House of Puzzles is een 250-delige legpuzzel in XL-formaat, speciaal ontworpen om met extra grote stukjes te werken. Deze puzzel biedt een kleurrijk landschap met unieke stukvormen, wat zorgt voor een uitdagende en ontspannen puzzelervaring.

De puzzel is geïllustreerd door een Britse kunstenaar en heeft een formaat van 48,3 x 43,3 cm wanneer hij af is. Doordat de stukjes groot en verschillend van vorm zijn, is hij geschikt voor zowel kinderen vanaf 3 jaar als volwassenen. De puzzel is gemaakt van stevig karton en heeft een hoogwaardige afwerking.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€19,90
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
18 september 2026 Bol.com € 32,31 € 19,90
13 september 2026 Bol.com € 19,90 € 32,31
10 augustus 2026 Bol.com € 22,90 € 19,90

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor House Of Puzzles Bonnie and Clyde Puzzel 250 XL?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 19,90 (op 10 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 22,90
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 32,31 (op 13 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Op dit moment betaal je bij Bol.com € 19,90 voor House Of Puzzles Bonnie and Clyde Puzzel 250 XL. Daarmee zit je precies op het laagste punt van de afgelopen 90 dagen; de prijs liep in die periode uiteen tot € 32,31.

Wanneer daalt de prijs van House Of Puzzles Bonnie and Clyde Puzzel 250 XL?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 21,97.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: toeslaan. Goedkoper dan nu hebben we House Of Puzzles Bonnie and Clyde Puzzel 250 XL de afgelopen 90 dagen niet gezien. Wachten op minder kan, maar de historie geeft daar weinig aanleiding toe.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5060002005668
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar
Geslacht
Volwassenen
Verpakkingsinhoud
1 stuk
MPN (Manufacturer Part Number)
HP0573

Afmetingen & Maten

Product lengte
34.00 cm
Product breedte
48.00 cm
Product hoogte
0.20 cm
Verpakkingsgewicht
0.32 kg

Overige producteigenschappen

Kleur
Meerkleurig
Materiaal
Karton
Aantal puzzel stukjes
250

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

App vereist voor volledige functionaliteit
Nee

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
House of Puzzles

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
CE markering
Niet van toepassing
Dier
Geen dier
Doelgroep
Volwassenen
Fan Merchandise
Nee
Kwaliteitslabel
CE
Personage van toepassing
Nee
Puzzelthema
Dieren, Landschap
Speelmethode
Speelgoed
Type merchandise
Film & Series Merchandise
Type puzzel
Legpuzzel
Verpakking breedte
48.00 cm
Verpakking hoogte
5 cm
Verpakking lengte
34.00 cm
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

PuzzleWow Reptielen Krokodil Legpuzzel 500 Stuks

PuzzleWow Reptielen Krokodil Legpuzzel 500 Stuks - Multicolor

Bij Bol.com

€ 41,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
House Of Puzzles Saving Miss Kitty Legpuzzel 250 Stuks

House Of Puzzles Saving Miss Kitty Legpuzzel 250 Stuks - HP0578

Bij Bol.com

€ 19,00
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
House Of Puzzles Happy Holidays Puzzel 1000 Stuks

House Of Puzzles Happy Holidays Puzzel 1000 Stuks - Multicolor

Bij Bol.com

€ 18,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
House Of Puzzles Bringing Them Home Puzzel 1000 Stuks

House Of Puzzles Bringing Them Home Puzzel 1000 Stuks - HP0407 - Multicolor

Bij Bol.com

€ 23,90
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht