Games Workshop Cities of Sigmar Freeguild Gallants vanaf €44,32

Categorie
Tabletop RPG's & wargaming
Merk
Games Workshop
EAN
Games Workshop Cities of Sigmar Freeguild Gallants
Games Workshop Cities of Sigmar Freeguild Gallants

Freeguild Gallants zijn zware, bewapende infanterie voor je Cities of Sigmar-leger in Warhammer Age of Sigmar. De kit bevat vijf figuurtjes die als eenheid op de voet vechten, met eenhandige wapens en brede schilden. Ze zijn gebouwd om vijandelijke charges te stoppen en langzaam terrein te veroveren met hun bladvaardigheid.

Elke Gallant is uniek: ze hebben eigen heraldiek, wapens en gepersonaliseerd harnas. Een van hen kan als kampioen worden gebouwd, een ander als vaandeldrager. De miniaturen zijn sterk en moeilijk te verdrijven, ideaal om cruciale doelen te verdedigen waar stevige weerstand verwacht wordt.

De kit levert veel aanpasbare onderdelen: 2 vlagtoppen, 8 wapens, 5 schilden, 3 gargoyles als basisdetails, 6 blote hoofden en 6 met helm. In totaal krijg je 78 plastic onderdelen, 5 ronde bases (28,5 mm) en een transferblad met 410 waterslide transfers. Dit blad bevat heraldiek en symbolen van steden zoals Hammerhal Aqsha en The Living City, plus Cavalier- en Sigmarite-kenmerken voor extra detail.

De miniaturen moeten zelf in elkaar gezet en geschilderd worden – ze worden ongeverfd geleverd.

Prijsvergelijking

Galaxus Laagste
Gratis verzending
€44,32
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€52,20
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 Bol.com € 40,00 € 52,20
24 september 2026 Bol.com € 48,49 € 40,00
23 september 2026 Bol.com € 48,09 € 48,49
21 september 2026 Bol.com € 48,00 € 48,09
20 september 2026 Bol.com € 48,89 € 48,00
19 september 2026 Bol.com € 49,49 € 48,89
17 september 2026 Bol.com € 48,49 € 49,49
16 september 2026 Bol.com € 48,09 € 48,49
14 september 2026 Bol.com € 48,99 € 48,09
13 september 2026 Bol.com € 48,89 € 48,99

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Games Workshop Cities of Sigmar Freeguild Gallants?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 40 (op 24 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 50,54
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 55,80 (op 19 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
15×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De scherpste prijs van dit moment: € 44,32 bij Galaxus. Ter vergelijking: de doorsnee prijs lag de afgelopen 90 dagen rond € 50,54, dus je pakt nu zo'n 12% voordeel.

Wanneer daalt de prijs van Games Workshop Cities of Sigmar Freeguild Gallants?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 11% lager dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 2 winkels zit op dit moment € 7,88 verschil: Galaxus is met € 44,32 het goedkoopst, Bol.com met € 52,20 het duurst.

Is de adviesprijs realistisch?

Goed om te weten: de korting ten opzichte van de adviesprijs (€ 54,44) is hier echt. De afgelopen 90 dagen vroegen winkels dat bedrag ook daadwerkelijk.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: een prima moment om te kopen, want je zit ruim onder de doorsnee prijs. Wil je het onderste uit de kan? Zet een prijsalert net onder de huidige prijs.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5011921252855
Materiaal
Plastic
Merk
Games Workshop

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Games Workshop

Overige kenmerken

CE markering
Niet van toepassing
Personage van toepassing
Nee
Taal handleiding
Geen taal
Type wargamingproduct
Miniatuur
Wargamingleger
Geen specifiek leger
Wargamingspel
Warhammer Age of Sigmar

Mensen bekeken ook

Games Workshop Warhammer 40.000 Drukhari Kabalite Warriors 1234feest

Games Workshop Warhammer 40.000 Drukhari Kabalite Warriors 1234feest

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 30,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Games Workshop Horus Heresy Legiones Astartes Multi-Meltas & Plasma Cannons

Games Workshop Horus Heresy Legiones Astartes Multi-Meltas & Plasma Cannons - 160 Onderdelen

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 22,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Lapi Toys Veerpen Kalligrafie Set 15-delig

Lapi Toys Veerpen Kalligrafie Set 15-delig - Zwart

Bij Bol.com

€ 33,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Lapi Toys DnD Polydice Metalen Dobbelstenen

Lapi Toys DnD Polydice Metalen Dobbelstenen - 7 Stuks - Zilverkleurig/Rood

Bij Bol.com

€ 29,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht