Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen vanaf €49,99

Categorie
Tabletop RPG's & wargaming
Merk
Games Workshop
EAN
Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen
Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen
Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen
Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen
Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen
Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen
Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon - 30 Onderdelen

De Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon is een elite-oorlogsleider binnen de Seraphon-fractie. Deze figuur combineert een ervaren Saurus Scar-Veteran met een woeste, brullende Aggradon als rijdier. De Scar-Veteran kan zwaar bewapend worden met een celestiet-speer of -knuppel en biedt drie hoofdopties: een veren oorlogsmasker, een agressieve grijns of een brullende uitdrukking. Zowel de ruiter als het rijdier zijn voorzien van opvallende Seraphon-pantsers en decoraties, inclusief een icon van Itzl de Temmer op het zadel, wat hun hoge status benadrukt.

Deze multipart-kit bevat 30 plastic onderdelen en wordt geleverd met een Citadel Oval Base (90x52mm). De figuur is ongemonteerd en ongeschilderd, klaar om naar eigen smaak afgebouwd te worden.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€49,99
Bekijk
Galaxus
Gratis verzending
€56,90
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 Bol.com € 51,39 € 49,99
24 september 2026 Bol.com € 50,79 € 51,39
23 september 2026 Bol.com € 49,00 € 50,79
22 september 2026 Bol.com € 49,99 € 49,00
21 september 2026 Bol.com € 50,99 € 49,99
20 september 2026 Bol.com € 49,49 € 50,99
19 september 2026 Bol.com € 50,99 € 49,49
18 september 2026 Bol.com € 52,09 € 50,99
17 september 2026 Bol.com € 50,39 € 52,09
16 september 2026 Bol.com € 49,00 € 50,39

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 49 (op 28 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 51,19
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 56,30 (op 26 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
29×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bij Bol.com ligt Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon er nu voor € 49,99, zo'n 2% onder wat dit product de afgelopen 90 dagen doorgaans kostte. Het absolute laagste punt was € 49, op 28 juni.

Wanneer daalt de prijs van Games Workshop Seraphon Saurus Scar-Veteran op Aggradon?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 3% zakken.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Galaxus betaal je € 6,91 meer dan bij Bol.com. In totaal bieden 2 winkels dit product aan, met prijzen van € 49,99 tot € 56,90.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: een prima moment om te kopen, want je zit ruim onder de doorsnee prijs. Wil je het onderste uit de kan? Zet een prijsalert net onder de huidige prijs.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5011921182206
Materiaal
Plastic
Merk
Games Workshop
MPN (Manufacturer Part Number)
88-24

Technische specificaties

Aantal onderdelen
30

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Games Workshop

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
Personage van toepassing
Nee
Taal handleiding
Geen taal
Type wargamepakket
Cavalerie, Monsters
Type wargamingproduct
Miniatuur
Wargamingleger
Geen specifiek leger
Wargamingspel
Warhammer Age of Sigmar

Mensen bekeken ook

Games Workshop Warhammer 40.000 Drukhari Kabalite Warriors 1234feest

Games Workshop Warhammer 40.000 Drukhari Kabalite Warriors 1234feest

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 30,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Games Workshop Horus Heresy Legiones Astartes Multi-Meltas & Plasma Cannons

Games Workshop Horus Heresy Legiones Astartes Multi-Meltas & Plasma Cannons - 160 Onderdelen

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 22,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Lapi Toys DnD Polydice Metalen Dobbelstenen

Lapi Toys DnD Polydice Metalen Dobbelstenen - 7 Stuks - Zilverkleurig/Rood

Bij Bol.com

€ 29,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Citadel Guilliman Flesh

Citadel Guilliman Flesh - Warhammer Verf

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 6,50
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht