Games Workshop Warhammer 40,000 Kharn the Betrayer vanaf €41,10

Categorie
Tabletop RPG's & wargaming
Merk
Games Workshop
EAN
Games Workshop Warhammer 40,000 Kharn the Betrayer
Games Workshop Warhammer 40,000 Kharn the Betrayer

Khârn the Betrayer is een iconische Warhammer 40,000 figuur van de World Eaters, bekend om zijn meedogenloze vechtstijl. Zijn motto — ‘Kill! Maim! Burn!’ — geeft aan dat hij geen genade kent en zijn vijanden in stukken scheurt. Met zijn screamende kettingbijl Gorechild en plasma pistool stormt hij het gevecht in, terwijl zijn helmontvanger angst zaait bij vriend en vijand.

Deze kit bevat alle onderdelen om Khârn zelf in elkaar te zetten. Hij staat in één vaste houding en komt standaard met een Citadel 40mm Round base. Perfect voor verzamelaars en spelers die een van de meest gevreesde krijgers uit de 40K-wereld willen toevoegen aan hun leger.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€41,10
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 Bol.com € 29,00 € 41,10
24 september 2026 Bol.com € 38,59 € 29,00
23 september 2026 Bol.com € 37,00 € 38,59
22 september 2026 Bol.com € 37,09 € 37,00
21 september 2026 Bol.com € 38,59 € 37,09
20 september 2026 Bol.com € 37,29 € 38,59
19 september 2026 Bol.com € 37,09 € 37,29
17 september 2026 Bol.com € 38,49 € 37,09
16 september 2026 Bol.com € 37,09 € 38,49
15 september 2026 Bol.com € 37,00 € 37,09

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Games Workshop Warhammer 40,000 Kharn the Betrayer?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 29 (op 24 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 38,09
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 41,10 (op 25 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
27×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Games Workshop Warhammer 40,000 Kharn the Betrayer vanaf € 41,10 bij Bol.com. De doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 38,09, dus van een echte prijsdip is nu geen sprake.

Wanneer daalt de prijs van Games Workshop Warhammer 40,000 Kharn the Betrayer?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond € 37,79.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: even geduld. De prijs ligt boven de doorsnee van 90 dagen, dus grote kans dat er een beter moment komt. Zet een prijsalert en wij geven je een seintje zodra hij zakt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5011921207534
Materiaal
Plastic
Merk
Games Workshop

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Games Workshop

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
Personage van toepassing
Nee
Taal handleiding
Engels
Type wargamepakket
Infanterie
Type wargamingproduct
Miniatuur
Wargamingleger
Chaos Space Marines
Wargamingspel
Warhammer 40.000

Mensen bekeken ook

Games Workshop Warhammer 40.000 Drukhari Kabalite Warriors 1234feest

Games Workshop Warhammer 40.000 Drukhari Kabalite Warriors 1234feest

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 30,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Games Workshop Horus Heresy Legiones Astartes Multi-Meltas & Plasma Cannons

Games Workshop Horus Heresy Legiones Astartes Multi-Meltas & Plasma Cannons - 160 Onderdelen

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 22,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Lapi Toys DnD Polydice Metalen Dobbelstenen

Lapi Toys DnD Polydice Metalen Dobbelstenen - 7 Stuks - Zilverkleurig/Rood

Bij Bol.com

€ 29,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Lapi Toys Veerpen Kalligrafie Set 15-delig

Lapi Toys Veerpen Kalligrafie Set 15-delig - Zwart

Bij Bol.com

€ 33,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht