Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm - 5-delig vanaf €9

Categorie
Sport
Merk
Eddy Toys
EAN
Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm - 5-delig
Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm - 5-delig
Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm - 5-delig
Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm - 5-delig
Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm - 5-delig

Dit Eddy Toys dartbord van 36 cm is een veilige keuze voor kinderen vanaf 4 jaar. Het bord werkt met klittenband, waardoor de ballen en pijltjes blijven zitten en je niet hoeft te zoeken naar losse onderdelen op de grond.

Inclusief zijn 2 ballen, 2 pijltjes zonder punt en natuurlijk het dartbord zelf. Het bord is multicolor en gemaakt van kunststof, wat zorgt voor een stevige en duurzame speelervaring.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
+ €2,99 verzending gratis vanaf €25
€9,00
Bekijk
Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€15,90
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
22 september 2026 Galaxus € 16,90 € 15,90
21 september 2026 Bol.com € 16,00 € 9,00
29 augustus 2026 Bol.com € 15,00 € 16,00
25 augustus 2026 Bol.com € 8,04 € 15,00
21 augustus 2026 Bol.com € 15,00 € 8,04

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 8,04 (op 21 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 15
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 16 (op 29 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
2×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De scherpste prijs van dit moment: € 9 bij Bol.com. Ter vergelijking: de doorsnee prijs lag de afgelopen 90 dagen rond € 15, dus je pakt nu zo'n 40% voordeel.

Wanneer daalt de prijs van Eddy Toys Dartbord Klittenband 36cm?

Let op: de afgelopen 30 dagen lag de prijs gemiddeld 16% boven het niveau van de maand daarvoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 2 winkels zit op dit moment € 6,90 verschil: Bol.com is met € 9 het goedkoopst, Galaxus met € 15,90 het duurst.

Is de adviesprijs realistisch?

Goed om te weten: de korting ten opzichte van de adviesprijs (€ 16) is hier echt. De afgelopen 90 dagen vroegen winkels dat bedrag ook daadwerkelijk.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een goede prijs, al was hij op 21 augustus nog nét even scherper (€ 8,04). Kopen is prima; een prijsalert zetten kost niets en vangt de volgende dip.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8711252127200
Diameter
0 cm
MPN (Manufacturer Part Number)
8711252127200

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
EDCO Eindhoven B.V.

Overige kenmerken

Aantal benodigde accu's/batterijen
0
Doelgroep
Kinderen
Maakt geluid
Nee
Personage
Geen personage
Personage van toepassing
Nee
Taal handleiding
Universeel
Type dartbord
Klittenband
Verpakking breedte
356 mm
Verpakking hoogte
38 mm
Verpakking lengte
370 mm
Verpakkingsgewicht
0.11 kg
Verpakkingsinhoud
Dartbord
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

ASICS GT-4000-4 Dameshardloopschoen

ASICS GT-4000-4 Dameshardloopschoen - 39.5 - Midnight/Blue Fade

Bij All4running

€ 169,95
Bekijk bij All4running
Prijsalert instellen
Mewave Pilates Reformer PRO Set

Mewave Pilates Reformer PRO Set - Inklapbaar & Verstelbaar - Beige

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 549,00
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Red Bull Racing iPhone 16 Pro Hoesje

Red Bull Racing iPhone 16 Pro Hoesje - MagSafe - Donkerblauw

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 35,50
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Eddy Toys Giant Tennis Set

Eddy Toys Giant Tennis Set - 4-delig - o.a. oranje/rood/blauw

Bij Bol.com

€ 8,92
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht