Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit vanaf €17,99

Categorie
Hardlopen
Merk
Under Armour
EAN
Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit
Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit
Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit
Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit
Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit
Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit
Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt - Zwart/Wit
Kledingmaat
XL

Dit sportshirt van Under Armour is een eenvoudig, functioneel shirt voor vrouwen dat geschikt is voor fitness en training. Het heeft een normale pasvorm, dus je zit nergens ingeklemd tijdens het bewegen en het is niet te strak of te los. Het shirt is gemaakt van 100% katoen, een stof die zacht aanvoelt en ademt. Dat betekent dat je zweet goed wegvoert en het shirt niet snel plakkerig aanvoelt, zelfs niet als je intensief traint.

De korte mouwen zorgen voor voldoende bewegingsvrijheid en voorkomen dat je armen te warm krijgen tijdens het sporten. Het shirt is effen zwart met witte details, een klassieke combinatie die makkelijk te combineren is met andere sportkleding. Het is machinewasbaar, dus onderhoud is eenvoudig: gewoon in de wasmachine en klaar.

Doordat het shirt deel uitmaakt van de Rival Core SS-lijn van Under Armour, is het ontworpen voor dagelijks gebruik. Het is niet speciaal gemaakt voor een sportteam of competitie, maar een degelijke basis voor je trainingen. De maat XL valt normaal, dus kies je maat zoals je dat gewend bent bij kleding.

Prijsvergelijking

Lidl Laagste
+ €5,00 verzending
€17,99
Bekijk
Bol.com
+ €2,99 verzending gratis vanaf €25
€21,00
Bekijk
Top4running
+ €4,90 verzending gratis vanaf €76
€24,00
Bekijk
House of Rugby
+ €7,49 verzending
€32,00
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 september 2026 Bol.com € 23,95 € 21,00
19 september 2026 Bol.com € 18,95 € 23,95
15 september 2026 Bol.com € 16,65 € 18,95
14 september 2026 Bol.com € 16,73 € 16,65
12 september 2026 Bol.com € 16,39 € 16,73
9 september 2026 Bol.com € 24,95 € 16,39
6 september 2026 House of Rugby € 31,00 € 32,00
5 september 2026 Bol.com € 15,89 € 24,95
4 september 2026 Bol.com € 16,73 € 15,89
4 september 2026 House of Rugby € 32,00 € 31,00

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 15,89 (op 4 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 17,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 25,16 (op 29 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
13×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Lidl is met € 17,99 momenteel het goedkoopst, maar spannend is de prijs niet: de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 17,99.

Wanneer daalt de prijs van Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt?

De trend zit mee: de afgelopen maand daalde de prijs zo'n 4% ten opzichte van de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Lidl te bestellen in plaats van bij House of Rugby bespaar je vandaag € 14,01. Je hebt keuze uit 4 winkels, met prijzen van € 17,99 tot € 32.

Is de adviesprijs realistisch?

Niet echt: de adviesprijs is € 44,99, maar de afgelopen 90 dagen kon je Under Armour Rival Core SS-BLK Dames Sportshirt altijd voor € 25,16 of minder kopen. Een 'korting' ten opzichte van die adviesprijs zegt hier dus weinig.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: even geduld. De prijs ligt boven de doorsnee van 90 dagen, dus grote kans dat er een beter moment komt. Zet een prijsalert en wij geven je een seintje zodra hij zakt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0196885499777, 0196885499661, 0196885499821
Kleding artikelnummer
Valt normaal

Maat

Kledingmaat
XL
Maatadvies
Valt normaal
Pasvorm
Normaal

Fysieke kenmerken

Kleur
Zwart, Wit
Materiaal
Katoen
Mouwlengte
Korte mouw
Sportkledingopties
Geen opties
Patroon
Effen

Collectie

Merk
Under Armour
Seizoensjaar
2026
Seizoenscollectie
Lente/Zomer
Doelgroep
Volwassenen
Geslacht
Vrouwen
Type sport
Fitness & Training
Sportteam
Geen sportclub
Sportcompetities
Geen sportcompetitie
Lijn
Rival Core SS

Was informatie

Wasvoorschrift
Machinewas

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Ober-Athletics Srl

Overige kenmerken

Percentage materiaal 1
100 %
Type mode
Sportmode
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
213 mm
Verpakkingsgewicht
146 g

Mensen bekeken ook

Garmin Fenix 8 47mm Multisport Smartwatch

Garmin Fenix 8 47mm Multisport Smartwatch - AMOLED - Donkergrijs/Zwart

Beschikbaar bij 5 winkels

€ 668,99
Vergelijk 5 winkels
Prijsalert instellen
Garmin fēnix 8 Pro Smartwatch 47mm

Garmin fēnix 8 Pro Smartwatch 47mm - Titanium/Grijs

Beschikbaar bij 6 winkels

€ 900,00
Vergelijk 6 winkels
Prijsalert instellen
Under Armour UA Gl Foundation Update SS T-shirt

Under Armour UA Gl Foundation Update SS T-shirt - S - Grijs

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 21,00
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Under Armour Rush Energy 2.0 T-shirt

Under Armour Rush Energy 2.0 T-shirt - XS - Zwart

Beschikbaar bij 5 winkels

€ 20,95
Vergelijk 5 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht