Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart

Categorie
Hoesjes & Covers
Merk
Dux Ducis
EAN

Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart

Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart - afbeelding 1 van 6 Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart - afbeelding 2 van 6 Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart - afbeelding 3 van 6 Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart - afbeelding 4 van 6 Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart - afbeelding 5 van 6 Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€19,90

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 30 dagen

Gelijk aan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen.

Een stijlvol en beschermend hoesje van Dux Ducis voor de iPhone 16 Pro. Dit zwarte backcover hoesje van kunststof beschermt tegen krassen en stoten, blijft schoon door anti-fingerp...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart?

Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje - Magnetisch - Zwart kost nu €19,90 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 10:15). Dat is gelijk aan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen en €0,50 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€19,40 op 11 augustus). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €18 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€19,90
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€19,40 11 augustus
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€19,90 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
15 september 2026 Bol.com €19,40 €19,90
11 augustus 2026 Bol.com €19,90 €19,40

Prijsanalyse van Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje

Hoogste prijs in 90 dagen: €19,90 (25 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: bepaal wat je zelf wilt betalen. De prijs ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen; het minimum van de afgelopen 30 dagen was €19,90 en de laagste prijs in 90 dagen €19,40 op 11 augustus. Je kunt een alert instellen op jouw bedrag.

Hoe heeft de prijs van Dux Ducis Aimo iPhone 16 Pro Hoesje zich ontwikkeld?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond €19,90.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Dit hoesje van Dux Ducis beschermt je iPhone 16 Pro op een stijlvolle manier. Het is een backcover van premium TPU + PC kunststof, waardoor het zowel stevig als licht is. De anti-fingerprint technologie zorgt ervoor dat vingerafdrukken en vlekken minder zichtbaar blijven, zodat je hoesje er langer schoon uitziet.

Het hoesje heeft een ingebouwde MagSafe-magneet, waardoor je draadloos kunt opladen en magnetische accessoires zoals docks of powerbanks makkelijk kunt bevestigen. Er zitten precies afgesneden uitsparingen in voor de camera, volumeknoppen en sluimerknop, zodat je alle functies van je telefoon gewoon kunt blijven gebruiken zonder dat het hoesje in de weg zit. De camera-uitsparing beschermt de lenzen en flits, zodat je foto’s en video’s altijd scherp blijven.

Het hoesje is tot 3 meter valbestendig, wat betekent dat het tegen stoten en lichte valpartijen kan. Je kunt het makkelijk aanbrengen en verwijderen, en het behoudt zijn vorm en uitstraling ook na langdurig gebruik. Het is een praktische keuze als je een hoesje wilt dat zowel beschermt als goed staat op je telefoon.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8720791564513
Merk
Dux Ducis
Verpakkingsgewicht
50 g
MPN (Manufacturer Part Number)
8720791564513

Geschikt voor

Geschikt voor merk
Apple
Geschikt voor telefoonmodel
Apple iPhone 16 Pro
Geschikt voor aantal pasjes
0

Kenmerken

Type hoesje
Back Cover
Met venster
Nee
Materiaal
Kunststof
Kleur
Zwart
Hoes opdruk
Geen opdruk

Eigenschappen

Regelbare standen
Ja
Anti-straling
Nee
Geschikt voor onderwater
Nee
Anti-bacterieel
Nee

Batterij

Draadloos opladen
Ja

Character

Personage
Geen personage

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
The NorthLife Brands

Overige kenmerken

Geschikt voor MagSafe magneet
Ja
Mate van valbescherming
Bescherming tot 3 meter hoogte
Met geïntegreerde accu
Nee
Met koord
Nee
Met screenprotector
Nee
Sportteam
Geen sportclub
Type MagSafe
Inclusief MagSafe magneet
Variant
Pro

Mensen bekeken ook

Dux Ducis Hoesje

Dux Ducis Hoesje - Geschikt voor iPhone 18 Pro Hoesje - Dux Ducis Skin X Pro Series Book Case - MagSafe Compatible - Aubergine

Bij Bol.com

€21,99
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht