Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP

Categorie
Hoesjes & Covers
Merk
Karl Lagerfeld
EAN

Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP

Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP - afbeelding 1 van 6 Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP - afbeelding 2 van 6 Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP - afbeelding 3 van 6 Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP - afbeelding 4 van 6 Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP - afbeelding 5 van 6 Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€26,16

bij Galaxus + €2,99 verzending · totaal €29,15

Laagste prijs in 30 dagen

Gelijk aan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen.

Kleur
Roze
Zwart
Kleur
Roze Zwart

Bescherm je iPhone 15 Pro Max met dit roze hoesje van Karl Lagerfeld. Vloeibaar siliconen met microvezelvoering en MagSafe-ondersteuning. Grafisch ontwerp met Karl en Choupette.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP?

Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe - Roze KLHMP15XSKCHPPLP kost nu €26,16 bij Galaxus, plus €2,99 verzendkosten (gecontroleerd op 25 oktober 2026 om 06:21). Dat is gelijk aan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen en €1,71 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€24,45 op 27 juli). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €24 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Galaxus

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€26,16
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€24,45 27 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€26,16 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 oktober 2026 GSMnet €28,53 €28,42
22 oktober 2026 GSMnet €28,54 €28,53
20 oktober 2026 GSMnet €28,49 €28,54
17 oktober 2026 GSMnet €28,45 €28,49
15 oktober 2026 GSMnet €28,48 €28,45
15 oktober 2026 Galaxus €27,17 €26,16
14 oktober 2026 GSMnet €28,47 €28,48
12 oktober 2026 GSMnet €28,40 €28,47
7 oktober 2026 GSMnet €28,47 €28,40
4 oktober 2026 GSMnet €28,49 €28,47

Prijsanalyse van Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe

Hoogste prijs in 90 dagen: €28,94 (8 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 1×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop alleen als deze prijs in je budget past. Hij ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen en kwam de afgelopen 30 dagen niet onder €26,16. De eerdere €24,45 van 27 juli geeft geen zekerheid over een volgende daling.

Hoe heeft de prijs van Karl Lagerfeld Hoesje iPhone 15 Pro Max MagSafe zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €26,81.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Dit roze hoesje voor de iPhone 15 Pro Max van Karl Lagerfeld is gemaakt van flexibel vloeibaar siliconen dat dagelijks bescherming biedt tegen krassen en lichte stoten. De binnenkant zit voorzien van een microvezelvoering, waardoor de achterkant van je telefoon tijdens installatie en gebruik niet beschadigd raakt.

Op de buitenkant zie je een grafische weergave van Karl Lagerfeld en zijn kat Choupette, netjes gedrukt op een roze achtergrond. Het hoesje is compatibel met MagSafe, dankzij de ingebouwde magnetische ring die ook zorgt voor stabiele grip en snellere oplading.

Specificaties

Productinformatie

EAN
3666339256876
Merk
Karl Lagerfeld
Verpakkingsgewicht
65 g
MPN (Manufacturer Part Number)
KLHMP15XSKCHPPLP

Geschikt voor

Geschikt voor merk
Apple
Geschikt voor telefoonmodel
Apple iPhone 15 Pro Max
Geschikt voor aantal pasjes
0

Kenmerken

Type hoesje
Back Cover
Met venster
Nee
Materiaal
Siliconen
Kleur
Roze

Eigenschappen

Anti-straling
Nee
Geschikt voor onderwater
Nee
Anti-bacterieel
Nee

Batterij

Draadloos opladen
Ja

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Karl Lagerfeld Group

Overige kenmerken

Geschikt voor MagSafe magneet
Ja
Mate van valbescherming
Bescherming tot 1 meter hoogte
Met geïntegreerde accu
Nee
Met koord
Nee
Met screenprotector
Nee
Sportteam
Geen sportclub
Type MagSafe
Inclusief MagSafe magneet
Variant
Pro Max
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht