Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder

Categorie
Hoesjes & Covers
Merk
Karl Lagerfeld
EAN

Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder

Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder - afbeelding 1 van 6 Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder - afbeelding 2 van 6 Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder - afbeelding 3 van 6 Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder - afbeelding 4 van 6 Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder - afbeelding 5 van 6 Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€41,90

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Kleur
Roze
Zilveren
Zwart
Zwart, Saffiano Mono Metal Logo
Kleur
Roze Zilveren Zwart Zwart, Saffiano Mono Metal Logo
Geschikt voor telefoonmodel Apple iPhone 14 Pro Max

Een stijlvolle en beschermende hoes van Karl Lagerfeld voor de Apple iPhone 14 Pro Max. Het hoesje is gemaakt van saffiano kunstleer in zwart en biedt valbescherming tot 1 meter ho...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder?

Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover - Zwart Saffiano Leder kost nu €41,90 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:31). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €39 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€41,90
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€41,90 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€41,90 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Prijsanalyse van Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover

Hoogste prijs in 90 dagen: €41,90 (23 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu, want dit is de laagste prijs in 90 dagen. Wil je toch minder betalen, dan kun je een prijsalert instellen op jouw bedrag.

Hoe heeft de prijs van Karl Lagerfeld iPhone 14 Pro Max Back Cover zich ontwikkeld?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond €41,90.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Dit hoesje is een stijlvolle en beschermende oplossing voor de Apple iPhone 14 Pro Max. Het is gemaakt van saffiano kunstleer, een materiaal dat er niet alleen chique uitziet maar ook bestand is tegen dagelijks gebruik. De zwarte kleur met het subtiele Karl Lagerfeld-logo zorgt voor een tijdloze uitstraling die past bij zowel zakelijk als informeel gebruik.

De achterkant biedt bescherming tot 1 meter hoogte, wat betekent dat kleine valpartijen of stoten geen schade veroorzaken aan je telefoon. Het hoesje sluit perfect aan op de iPhone, zodat alle knoppen en poorten zoals de laadpoort, volumeknoppen en microfoon altijd makkelijk bereikbaar blijven. Je hoeft geen compromissen te sluiten tussen design en functionaliteit.

Het hoesje is ook geschikt voor MagSafe, zodat je hem draadloos kunt opladen en eventueel magnetische accessoires zoals een MagSafe-lader of -wallet kunt gebruiken. Let op: het hoesje biedt geen extra functies zoals een venster voor je pasjes, een auto-wake functie of onderwaterbescherming. Het is puur bedoeld voor bescherming en stijl.

Specificaties

Productinformatie

EAN
3666339085155
Merk
Karl Lagerfeld
Verpakkingsgewicht
120 g
MPN (Manufacturer Part Number)
3666339085155

Geschikt voor

Geschikt voor merk
Apple
Geschikt voor telefoonmodel
Apple iPhone 14 Pro Max
Geschikt voor aantal pasjes
0

Kenmerken

Type hoesje
Back Cover
Met venster
Nee
Materiaal
Kunstleer
Kleur
Zwart, Saffiano Mono Metal Logo
Hoes opdruk
Geen opdruk

Eigenschappen

Regelbare standen
Nee
Inclusief auto-wake functie
Nee
Anti-straling
Nee
Geschikt voor onderwater
Nee
Anti-bacterieel
Nee

Batterij

Draadloos opladen
Nee

Character

Personage
Geen personage

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Karl Lagerfeld Group

Overige kenmerken

Geschikt voor MagSafe magneet
Ja
Mate van valbescherming
Bescherming tot 1 meter hoogte
Met geïntegreerde accu
Nee
Met koord
Nee
Met screenprotector
Nee
Sportteam
Geen sportclub
Variant
Standaard model
Verpakking breedte
12 cm
Verpakking hoogte
3 cm
Verpakking lengte
16 cm
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht