Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0 - Zwart vanaf €21,99

Categorie
USB-A-kabels
Merk
Tru Components
EAN
Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0 - Zwart
Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0 - Zwart
Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0 - Zwart
Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0 - Zwart
Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0 - Zwart

Deze USB-inbouwbus TRU COMPONENTS USB-12-BK is een korte USB-A naar USB-A kabel met een inbouwbus aan één kant. Geschikt voor wie een vaste USB-aansluiting nodig heeft, bijvoorbeeld in een kast, bureau of andere opstelling waar je een kabel niet los wilt laten slingeren. De kabel is 60 centimeter lang en zwart van kleur, wat hem makkelijk maakt om weg te werken.

Het apparaatje heeft aan de ene kant een USB 3.0 A Female-aansluiting, waar je een USB-stekker inplugt. Aan de andere kant zit een USB 3.0 A Male-stekker, die je vastzet in een inbouwgat van 22 millimeter doorsnede. Zo bouw je een nette, vaste USB-poort in waar je apparaten direct op kunt aansluiten zonder dat de kabel losraakt. Ideaal voor toetsenborden, muizen, externe harde schijven of andere USB-apparaten die je vaak gebruikt en niet wilt verplaatsen.

Let op: deze kabel is niet bedoeld om apparaten onderling te verbinden zoals bij het overzetten van bestanden tussen twee computers. Het is een verlengstuk om een USB-poort op een vaste plek te creëren. De kabel ondersteunt USB 3.0, wat betekent dat je snelle datatransfer en voldoende stroom krijgt voor de meeste apparaten.

Prijsvergelijking

Conrad Laagste
+ €5,95 verzending gratis vanaf €100
€21,99
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€27,94
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
11 augustus 2026 Bol.com € 27,89 € 27,94

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 21,99 (op 3 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 21,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 27,94 (op 17 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0 vanaf € 21,99 bij Conrad. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 27,94.

Wanneer daalt de prijs van Tru Components USB-12-BK USB-inbouwbus 3.0?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 22,18.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Conrad te bestellen in plaats van bij Bol.com bespaar je vandaag € 5,95. Je hebt keuze uit 2 winkels, met prijzen van € 21,99 tot € 27,94.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4016138962253
Merk
Tru Components
Fabrieksgarantie termijn
Geen fabrieksgarantie
Uitzonderingen fabrieksgarantie
geen
Reparatie type
Carry-in

Eigenschappen

Eerste aansluiting
USB 3.0 A Female
Tweede aansluiting
USB 3.0 A Male
Kabellengte
0.60 m
Kleur
Zwart
Aantal stuks in verpakking
1 stuk(s)

Verpakking

Verpakking breedte
0 cm
Verpakking hoogte
0 cm
Verpakking lengte
6 cm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Conrad Electronic SE

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
MPN (Manufacturer Part Number)
1313911
Type USB-kabel
USB-A naar USB-A
Type kabel
USB
Type kabel of converter
Kabel

Mensen bekeken ook

Delock USB 3.0 A Male naar B Male Kabel 5m

Delock USB 3.0 A Male naar B Male Kabel 5m - Blauw

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 9,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Tru Components USB-14 USB 3.0 Dubbele Inbouwbus

Tru Components USB-14 USB 3.0 Dubbele Inbouwbus - Zilver

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 24,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Tru Components USB-inbouwbus 3.0 USB-09-BK

Tru Components USB-inbouwbus 3.0 USB-09-BK - Zwart

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 20,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Tru Components USB-10-BK USB-inbouwbus 3.0

Tru Components USB-10-BK USB-inbouwbus 3.0 - Zwart

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 19,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht