De'Longhi LN1252 Friteusemand - Zilver/Zwart

Categorie
Friteuses
Merk
De'Longhi
EAN

De'Longhi LN1252 Friteusemand - Zilver/Zwart

De'Longhi LN1252 Friteusemand - Zilver/Zwart - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€44,54

bij Bol.com Gratis verzending

Goede prijs

€2,97 onder het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€47,51).

Friteusemand van DeLonghi in roestvrij staal (AISI 304), afmetingen 240x160x127 mm. Geschikt voor kleine porties frituren, duurzaam en makkelijk schoon te maken.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost De'Longhi LN1252 Friteusemand - Zilver/Zwart?

De'Longhi LN1252 Friteusemand - Zilver/Zwart kost nu €44,54 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 08:50). Dat is €2,97 minder dan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€47,51) en €2,06 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€42,48 op 27 juli). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €42 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€44,54
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 30 dagen
€44,54
Laagste prijs in 90 dagen
€42,48 27 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€47,51 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
5 oktober 2026 Bol.com €47,68 €44,54
18 september 2026 Bol.com €48,63 €47,68
11 september 2026 Bol.com €48,46 €48,63
9 september 2026 Bol.com €47,51 €48,46
3 augustus 2026 Bol.com €45,13 €47,51
30 juli 2026 Bol.com €42,48 €45,13
27 juli 2026 Bol.com €47,51 €42,48

Prijsanalyse van De'Longhi LN1252 Friteusemand

Hoogste prijs in 90 dagen: €48,63 (11 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 1×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan, want €44,54 ligt €2,97 onder de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€47,51). Het laagste punt in die periode was €42,48 op 27 juli.

Hoe heeft de prijs van De'Longhi LN1252 Friteusemand zich ontwikkeld?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 4% zakken.

Is de adviesprijs realistisch?

Dit is zo'n geval waarin de adviesprijs van €47,51 klopt met de werkelijkheid: de prijs zat er de afgelopen 90 dagen ook echt in de buurt. Je betaalt nu €2,97 minder dan die adviesprijs.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Deze friteusemand van DeLonghi (model CPL F24412 met LN1252) is gemaakt van AISI 304 roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en eenvoudig onderhoud. De mand heeft een compact formaat met afmetingen van 240 mm lengte, 160 mm breedte en 127 mm hoogte, ideaal voor kleine keukens of als extra mand.

Deze mand is geschikt voor het frituren van kleinere porties voedsel, zoals frietjes, snacks of groenten. De roestvrije stalen constructie maakt hem bestand tegen hoge temperaturen en eenvoudig schoon te maken.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8713411225109
Kleur
Zilver, Zwart
Antikleeflaag
Nee

Technische specificaties

Verpakkingsgewicht
0.426 kg

Bijgeleverde accessoires en toebehoren

Verpakkingsinhoud
Friteusemand

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
De'Longhi Group Benelux S.A.

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
Geschikt voor
Geschikt als friteuse korf
MPN (Manufacturer Part Number)
LN1252
Materiaal
RVS
Model
Delonghi LN1252
Product breedte
17.50 cm
Product hoogte
12.70 cm
Product lengte
25.50 cm
Verpakking breedte
17.5 cm
Verpakking hoogte
15.5 cm
Verpakking lengte
25.5 cm

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht