Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks

Categorie
Messensets & messenblokken
Merk
Richardson Sheffield
EAN

Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks

Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks - afbeelding 1 van 6 Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks - afbeelding 2 van 6 Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks - afbeelding 3 van 6 Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks - afbeelding 4 van 6 Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks - afbeelding 5 van 6 Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€93,99

bij Bol.com Gratis verzending

Goede prijs

€5,89 onder het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€99,88).

Ook verkrijgbaar bij

Een 5-delige messenset met de meest gebruikte keukenmessen in een stijlvol houten blok. De messen zijn van roestvrij staal, vaatwasserbestendig en leverbaar in multikleur. Ideaal v...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Ambitieus, maar niet onmogelijk: deze prijs kwam de afgelopen 90 dagen af en toe voor.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks?

De laagste prijs voor Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig - 6 Stuks is nu €93,99 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:21). Dat is €5,89 minder dan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€99,88) en €12,83 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€81,16 op 30 september). We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €89 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€93,99
Bekijk
Kookgigant
Gratis verzending
€99,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€81,16 30 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€99,88 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
20 oktober 2026 Bol.com €99,99 €93,99
12 oktober 2026 Bol.com €100,99 €99,99
11 oktober 2026 Bol.com €99,99 €100,99
10 oktober 2026 Bol.com €100,99 €99,99
8 oktober 2026 Bol.com €99,99 €100,99
7 oktober 2026 Bol.com €101,99 €99,99
6 oktober 2026 Bol.com €99,99 €101,99
3 oktober 2026 Bol.com €83,24 €99,99
1 oktober 2026 Bol.com €81,16 €83,24
30 september 2026 Bol.com €83,24 €81,16

Prijsanalyse van Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig

Hoogste prijs in 90 dagen: €100,99 (27 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 5×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs bij je budget past. Je betaalt €5,89 minder dan gemiddeld in de afgelopen 90 dagen; op 30 september was hij €81,16. Die eerdere prijs biedt geen garantie voor een volgende daling.

Hoe heeft de prijs van Richardson Sheffield Fusion Messenblok 5-delig zich ontwikkeld?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 4% lager dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Bol.com betaal je €6 minder dan bij Kookgigant. De prijzen lopen van €93,99 tot €99,99.

Is de adviesprijs realistisch?

Goed om te weten: de adviesprijs van €99,99 is hier geen papieren bedrag, want winkels vroegen het de afgelopen 90 dagen ook echt. Ten opzichte daarvan betaal je nu €6 minder.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Dit 5-delige messenset van Richardson Sheffield is handig voor wie direct een complete basisset keukenmessen nodig heeft zonder losse messen te hoeven kopen. Het setje bevat de meest gebruikte messen – een broodmes, officemes, schilmes, vleesmes en koksmes – en past in het bijgeleverde houten messenblok. De messen hebben rechte handvatten van roestvrij staal (RVS) en lemmeten van hetzelfde materiaal, wat ze roestbestendig en duurzaam maakt.

Het messenblok zelf is slank en ovaal van vorm, met moderne rondingen die passen in een eigentijdse keuken. De vormgeving is geïnspireerd op gemengde materialen, wat het blok een stijlvol uiterlijk geeft. Omdat de messen vaatwasserbestendig zijn, kun je ze veilig in de machine reinigen, mits je een paar onderhoudsregels volgt. Spoel ze na gebruik altijd af, gebruik niet te veel afwasmiddel en plaats ze los van andere bestek om vlekken of putjes te voorkomen. Droog ze daarna met een doek om glans en scherpte te behouden.

De set is geschikt voor zowel hobbykoks als mensen die dagelijks in de keuken staan. Richardson Sheffield garandeert twee jaar op defecten, mits je de onderhoudsinstructies opvolgt. Het setje weegt ongeveer 3,6 kg en meet 5 cm in breedte en diepte, wat het compact genoeg maakt voor een keukenblad.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8711155486411

Mensen bekeken ook

Richardson Sheffield Grand Chef

Richardson Sheffield Grand Chef – 5-delig Messenblok – Rubberhout & Zwart- 13/0 Messenstaal – Sterk, Duurzaam & Betrouwbaar-Cadeauverpakking

Bij Bol.com

€99,95
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht