Eddy Toys Go Kart Skelter - Verstelbare Stoel 2 Posities - Meerkleurig vanaf €78,99

Categorie
Fietsen & Rijden
Merk
Eddy Toys
EAN
Eddy Toys Go Kart Skelter - Verstelbare Stoel 2 Posities - Meerkleurig
Eddy Toys Go Kart Skelter - Verstelbare Stoel 2 Posities - Meerkleurig
Eddy Toys Go Kart Skelter - Verstelbare Stoel 2 Posities - Meerkleurig
Eddy Toys Go Kart Skelter - Verstelbare Stoel 2 Posities - Meerkleurig
Eddy Toys Go Kart Skelter - Verstelbare Stoel 2 Posities - Meerkleurig

De Eddy Toys Go Kart voor kinderen is een skelter bedoeld voor buitenspelen en recreatief rijden. Het stalen frame van 17 mm zorgt voor stevigheid en duurzaamheid, terwijl de handrem extra veiligheid biedt voor jonge bestuurders.

De stoel is verstelbaar in twee posities, zodat de skelter meegroeit met je kind. Met een maximale belasting van 35 kg is dit model geschikt voor kinderen tot een bepaalde leeftijd of grootte. De afmetingen zijn ongeveer 87 cm (lengte) x 51 cm (breedte) x 54 cm (hoogte).

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€78,99
Bekijk
Galaxus
Gratis verzending
€189,00
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
8 september 2026 Bol.com € 82,99 € 78,99
18 augustus 2026 Bol.com € 87,99 € 82,99
16 augustus 2026 Bol.com € 82,99 € 87,99
15 augustus 2026 Bol.com € 87,99 € 82,99
12 augustus 2026 Bol.com € 82,99 € 87,99
8 augustus 2026 Bol.com € 87,99 € 82,99
5 augustus 2026 Bol.com € 82,99 € 87,99
4 augustus 2026 Bol.com € 87,99 € 82,99
2 augustus 2026 Bol.com € 82,99 € 87,99
1 augustus 2026 Bol.com € 90,99 € 82,99

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Eddy Toys Go Kart Skelter?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 78,99 (op 8 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 83,57
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 125 (op 12 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
1×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Op dit moment betaal je bij Bol.com € 78,99 voor Eddy Toys Go Kart Skelter. Daarmee zit je precies op het laagste punt van de afgelopen 90 dagen; de prijs liep in die periode uiteen tot € 125.

Wanneer daalt de prijs van Eddy Toys Go Kart Skelter?

De trend zit mee: de afgelopen maand daalde de prijs zo'n 6% ten opzichte van de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 2 winkels zit op dit moment € 110,01 verschil: Bol.com is met € 78,99 het goedkoopst, Galaxus met € 189 het duurst.

Is de adviesprijs realistisch?

Goed om te weten: de korting ten opzichte van de adviesprijs (€ 82,99) is hier echt. De afgelopen 90 dagen vroegen winkels dat bedrag ook daadwerkelijk.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8711252300832

Gebruik

Max. belastbaar gewicht
35 kg

Eigenschappen

Type banden
Massieve banden

Algemene kenmerken

Merk
Eddy Toys
Kleur
Meerkleurig
Materiaal
Staal, Kunststof
Verpakkingsgewicht
8.40 kg
MPN (Manufacturer Part Number)
16878

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
EDCO Eindhoven B.V.

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar
CE markering
Zichtbaar
Personage van toepassing
Nee
Product breedte
51 cm
Product hoogte
54 cm
Product lengte
87 cm
Reflectoren
Nee
Skelter opties
Rem, Verstelbaar stuur
Taal handleiding
Universeel
Verpakking breedte
53 cm
Verpakking hoogte
26 cm
Verpakking lengte
86 cm

Mensen bekeken ook

Base Toys Houten Loopfiets Wespe

Base Toys Houten Loopfiets Wespe - Bruin

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 69,97
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Toi-Toys Springtouw Metalen Draad 280cm

Toi-Toys Springtouw Metalen Draad 280cm - Meerkleurig

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 4,69
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Disney Stitch 3-Wiel Kinderstep Junior

Disney Stitch 3-Wiel Kinderstep Junior - 5.31 Inch - Petrolblauw/Wit

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 29,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Eddy Toys Wheelie Motor Speelgoed

Eddy Toys Wheelie Motor Speelgoed - Rood of Groen

Bij Bol.com

€ 23,69
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht