PAW Patrol Marshall Waterpistool - 15 cm - Rood

Categorie
Sport & Spel
Merk
PAW Patrol
EAN

PAW Patrol Marshall Waterpistool - 15 cm - Rood

PAW Patrol Marshall Waterpistool - 15 cm - Rood - afbeelding 1 van 2 PAW Patrol Marshall Waterpistool - 15 cm - Rood - afbeelding 2 van 2
1 van 2

Laagste productprijs

€8,49

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 66 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 66 dagen niet.

Kleur
No results found
Blauw
Geel
Rood
Roze

Rood schuim waterpistool in de vorm van Marshall uit de PAW Patrol-serie. Bedoeld voor kinderen van 3 tot 12 jaar als zomerspeelgoed voor buiten. Werkt met handmatige druk, vult on...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 66 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost PAW Patrol Marshall Waterpistool - 15 cm - Rood?

PAW Patrol Marshall Waterpistool - 15 cm - Rood kost nu €8,49 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 11:25). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 66 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €8 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€8,49
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 66 dagen
€8,49 3 september
Gemiddelde prijs in 66 dagen
€8,49 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 66 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
3 september 2026 Bol.com €9,29 €8,49

Prijsanalyse van PAW Patrol Marshall Waterpistool

Hoogste prijs in 66 dagen: €9,29 (18 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu, want dit is de laagste prijs in 66 dagen. Wil je toch minder betalen, dan kun je een prijsalert instellen op jouw bedrag.

Hoe heeft de prijs van PAW Patrol Marshall Waterpistool zich ontwikkeld?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 3% lager dan de maand ervoor.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Dit is een rood waterpistool van schuim in de vorm van Marshall, het bekende personage uit de PAW Patrol-serie. Het pistool is gemaakt voor kinderen vanaf 3 jaar en tot 12 jaar en is bedoeld als zomerspeelgoed voor buiten. Je vult het pistool onder de kraan met water en zet met je hand de achterkant naar achteren. Als je die weer naar voren duwt, schiet er een waterstraal uit die tot 6 meter ver kan komen.

Het pistool is van kunststof en heeft een formaat van ongeveer 15 centimeter lang en 4 centimeter breed en hoog. Er zit geen waterreservoir in, dus je moet het elke keer weer vullen als de druk eruit is. De CE-markering is zichtbaar op het product, wat aangeeft dat het aan Europese veiligheidsnormen voldoet. De handleiding is niet in een taal geschreven, maar de werking is eenvoudig genoeg om zonder uitleg te snappen.

Let op: het pistool is niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar en moet altijd onder toezicht van een volwassene gebruikt worden.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8720276158442
Kleur
Rood
Materiaal
Kunststof
Merk
PAW Patrol

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Happy People Gmbh & Co. Kg

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
12 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar
CE markering
Zichtbaar
Inhoud waterreservoir
0 l
Maximale schietafstand
6 m
Personage
PAW Patrol Marshall
Personage van toepassing
Ja
Product breedte
4 cm
Product hoogte
4 cm
Product lengte
12 cm
Taal handleiding
Geen taal
Veiligheidswaarschuwingen
Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Voedingstype
Handmatig

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht