Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig vanaf €17,19

Categorie
Sport & Spel
Merk
Eddy Toys
EAN
Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig
Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig
Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig
Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig
Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig
Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig
Eddy Toys Bullseye Doelspel - Dartpistool met Foam Darts en Doelwit - Meerkleurig

Train je schietvaardigheid of daag je vrienden uit met het Eddy Toys Bullseye Doelspel. Deze set bevat een dartpistool, zachte foam darts en een doelwit met scoreaanduiding. Geschikt voor zowel binnen als buiten en ideaal vanaf 6 jaar.

Het doelwit reageert direct op raakschoten, zodat je punten direct ziet. De foam darts zijn veilig en zacht, waardoor je zonder zorgen kunt spelen. Het pistool laadt eenvoudig handmatig en is makkelijk in gebruik. De set is compleet en biedt direct speelplezier.

Materiaal: kunststof en foam. Leeftijdsadvies: vanaf 6 jaar.

Prijsvergelijking

Bol.com
+ €2,99 verzending gratis vanaf €25
€17,19
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
24 september 2026 Bol.com € 17,99 € 17,19
16 september 2026 Bol.com € 18,17 € 17,99
15 september 2026 Bol.com € 17,99 € 18,17
14 september 2026 Bol.com € 21,20 € 17,99
11 september 2026 Bol.com € 19,00 € 21,20
10 september 2026 Bol.com € 17,02 € 19,00
9 september 2026 Bol.com € 15,25 € 17,02
8 september 2026 Bol.com € 17,87 € 15,25
5 september 2026 Bol.com € 16,69 € 17,87
21 augustus 2026 Bol.com € 20,99 € 16,69

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Eddy Toys Bullseye Doelspel?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 12,37 (op 30 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 16,69
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 22,99 (op 27 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen
9×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De laagste prijs van dit moment is € 17,19 bij Bol.com. Dat is aan de stevige kant: doorgaans kostte dit product de afgelopen 90 dagen zo'n € 16,69, en op 30 juni zelfs maar € 12,37.

Wanneer daalt de prijs van Eddy Toys Bullseye Doelspel?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 4% zakken.

Is de adviesprijs realistisch?

Ja, deze klopt: de adviesprijs van € 20,99 is geen papieren korting, want eerder in de afgelopen 90 dagen lag de prijs daar ook daadwerkelijk tegenaan. Het voordeel dat je nu pakt, is dus echt.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als je hem nu nodig hebt. Het laagste punt (€ 12,37 op 30 juni) ligt achter een prijsstijging en de afgelopen 30 dagen kwam de prijs niet onder € 15,25. Een alert op jouw prijs vangt een daling als die er toch komt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8711252006222
Kleur
Meerkleurig
Materiaal
Foam, Kunststof
Merk
Eddy Toys

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
0.39 kg

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
A.I.&E. B.V.

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
6 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
Accu/batterij code
Geen batterijen
Accu/batterij model
Geen batterijen
Accu/batterij technologie
Geen batterijen
CE markering
Zichtbaar
Personage van toepassing
Nee
Product breedte
195 mm
Product hoogte
55 mm
Product lengte
365 mm
Taal handleiding
Universeel
Verpakking breedte
196 mm
Verpakking hoogte
58 mm
Verpakking lengte
368 mm
Voedingstype
Batterij
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

HOT Sports + Toys Bollenpomp Aluminium

HOT Sports + Toys Bollenpomp Aluminium - Meerkleurig

Bij Bol.com

€ 12,25
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Adidas Trionda World Cup Voetbal

Adidas Trionda World Cup Voetbal - Maat 5 - Wit

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 12,50
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Eddy Toys Waterpistool Set 2 Stuks

Eddy Toys Waterpistool Set 2 Stuks - 11,5 cm Meerkleurig

Bij Bol.com

€ 6,86
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht