Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025 - Assorti Kleuren vanaf €8,99

Categorie
Sport & Spel
Merk
Eddy Toys
EAN
Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025 - Assorti Kleuren
Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025 - Assorti Kleuren
Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025 - Assorti Kleuren
Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025 - Assorti Kleuren
Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025 - Assorti Kleuren

De Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks is een set krijtjes voor creatief buitenspelen. De set bevat 24 krijtjes in een assortiment van kleuren, verpakt in een kartonnen doos met een draagkoord. De krijtjes zijn geschikt voor gebruik op stoepen, straatstenen of andere ruwe oppervlakken en hebben een formaat van 10,5x2,5x2,2 cm, wat ze makkelijk vast te houden maakt.

De doos met koord zorgt voor eenvoudig transport en opbergen, ideaal voor op vakantie of tijdens een dagje buiten spelen. De set is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar en biedt voldoende krijt voor grote tekeningen of groepsactiviteiten.

Prijsvergelijking

Bol.com
+ €2,99 verzending gratis vanaf €25
€8,99
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
24 september 2026 Bol.com € 9,09 € 8,99
23 september 2026 Bol.com € 9,29 € 9,09
22 september 2026 Bol.com € 9,17 € 9,29
17 september 2026 Bol.com € 9,15 € 9,17
15 september 2026 Bol.com € 9,11 € 9,15
12 september 2026 Bol.com € 8,86 € 9,11
11 september 2026 Bol.com € 8,30 € 8,86
8 september 2026 Bol.com € 8,28 € 8,30
5 september 2026 Bol.com € 8,02 € 8,28
31 augustus 2026 Bol.com € 8,00 € 8,02

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 7,33 (op 1 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 8,19
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 9,29 (op 22 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
12×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De laagste prijs van dit moment is € 8,99 bij Bol.com. Dat is aan de stevige kant: doorgaans kostte dit product de afgelopen 90 dagen zo'n € 8,19, en op 1 augustus zelfs maar € 7,33.

Wanneer daalt de prijs van Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025?

De trend zit even tegen, want vergeleken met een maand geleden steeg de prijs zo'n 11%.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: wachten. Op 1 augustus kostte Eddy Toys Stoepkrijt 24 Stuks 30025 nog € 7,33; er is weinig reden om nu meer te betalen. Een prijsalert waarschuwt je automatisch bij de volgende daling.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8711252300252
Kleur
Multi colour
Merk
Eddy Toys
MPN (Manufacturer Part Number)
30025

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
0.82 kg

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
EDCO Eindhoven B.V.

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
8 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar
CE markering
Zichtbaar
Personage van toepassing
Nee
Verpakking breedte
125 mm
Verpakking hoogte
106 mm
Verpakking lengte
158 mm

Mensen bekeken ook

HOT Sports + Toys Bollenpomp Aluminium

HOT Sports + Toys Bollenpomp Aluminium - Meerkleurig

Bij Bol.com

€ 12,25
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Adidas Trionda World Cup Voetbal

Adidas Trionda World Cup Voetbal - Maat 5 - Wit

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 12,50
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Eddy Toys Waterpistool Set 2 Stuks

Eddy Toys Waterpistool Set 2 Stuks - 11,5 cm Meerkleurig

Bij Bol.com

€ 6,86
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht