Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket - 3 Stuks - Terracotta/Wit/Metallic vanaf €29,95

Categorie
Creatief speelgoed & knutselen
Merk
Foam Clay
EAN
Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket - 3 Stuks - Terracotta/Wit/Metallic
Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket - 3 Stuks - Terracotta/Wit/Metallic
Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket - 3 Stuks - Terracotta/Wit/Metallic
Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket - 3 Stuks - Terracotta/Wit/Metallic
Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket - 3 Stuks - Terracotta/Wit/Metallic

Dit knutselpakket bevat foam clay en twee terracotta uiltjes spaarpotten (11x7x7 cm) om te bekleden. De set heeft 6 tubes foam clay in metallic kleuren van elk 14 gram. Elke uil heeft een setje wiebeloogjes die je met de klei kunt vastzetten. Door te mengen ontstaan mooie kleurvariaties en de metallic gloed geeft een extra leuk effect.

Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar onder begeleiding van een volwassene. De foam clay is op waterbasis, dus makkelijk uitwasbaar uit kleding en laat weinig rommel achter. Ideaal voor een knutselfeest, vakantieknutselen of als cadeau bij Sinterklaas of Kerst.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€29,95
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 29,95 (op 29 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 29,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 29,95 (op 29 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket vanaf € 29,95 bij Bol.com. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 29,95.

Wanneer daalt de prijs van Foam Clay Uiltjes Spaarpot Knutselpakket?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 29,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: nu je slag slaan. Dit is de scherpste prijs in 90 dagen, precies het koopmoment waarvoor we normaal een alert afvuren.

Specificaties

Productinformatie

EAN
9110025221234
Kleur
terracotta wit, metallic geel,blauw,groen,oranje,paars,rood
Materiaal
Foam, Gips
Type boetseerklei
Zelfhardende klei
Verpakkingsinhoud
2 terracotta spaaruiltje, metallic kleur foam clay 5x14gr potjes
Merk
Foam Clay

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
350 g

Gevarenaanduiding

Signaalwoord
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Fa. J. van Engelen – Creatievedingskes

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
101 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
4 jaar
Aantal producten per pakket
3
Bevat losse glitters
Nee
CE markering
Zichtbaar
Doelgroep
Kinderen en volwassenen
Feestgelegenheid
Sinterklaas
Geslacht
Jongens en meisjes
Klei set
Klei incl. speelset
Personage van toepassing
Nee
Product breedte
7 cm
Product hoogte
10 cm
Product lengte
6 cm
Taal handleiding
Nederlands
Thema
Fantasy
Type hobby
Boetseren
Veiligheidswaarschuwingen
Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Verpakking breedte
3500 mm
Verpakking hoogte
2500 mm
Verpakking lengte
2000 mm
Voedingstype
Geen voedingstype
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Pentel BK77 Balpen

Pentel BK77 Balpen - Rood - 0.25mm - 12 Stuks

Bij Galaxus

€ 8,25
Bekijk bij Galaxus
Prijsalert instellen
Foam Clay Set

Foam Clay Set - Diverse kleuren

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 35,99
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Foam Clay Knutselpakket Egel & Bosdieren

Foam Clay Knutselpakket Egel & Bosdieren - 9 Stuks - Metallic Kleuren

Bij Bol.com

€ 29,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Foam Clay Bloemen Fotolijst Knutselpakket

Foam Clay Bloemen Fotolijst Knutselpakket - 3x14g Paars/Glitter Roze/Wit

Bij Bol.com

€ 22,50
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht