Disney Frozen Brave Etui 21cm

Categorie
Tekenen & kleuren
Merk
Disney Frozen
EAN

Disney Frozen Brave Etui 21cm

Disney Frozen Brave Etui 21cm - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€15,95

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 30 dagen

Gelijk aan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen.

Een etui van 21 cm lang, gemaakt van 100% polyester. Geschikt voor het opbergen van kleine voorwerpen zoals make-up, pennen of andere accessoires.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Deze prijs zagen we de afgelopen 30 dagen niet voorbijkomen, daarvoor wel. Even geduld dus: wij houden het voor je in de gaten.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Disney Frozen Brave Etui 21cm?

Disney Frozen Brave Etui 21cm kost nu €15,95 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:58). Dat is gelijk aan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen en €1 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€14,95 op 23 juli). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €15 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€15,95
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€14,95 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€15,95 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
29 juli 2026 Bol.com €14,95 €15,95

Prijsanalyse van Disney Frozen Brave Etui 21cm

Hoogste prijs in 90 dagen: €15,95 (29 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: bepaal wat je zelf wilt betalen. De prijs ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen; het minimum van de afgelopen 30 dagen was €15,95 en de laagste prijs in 90 dagen €14,95 op 23 juli. Je kunt een alert instellen op jouw bedrag.

Hoe heeft de prijs van Disney Frozen Brave Etui 21cm zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €15,95.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Maat: 21 cm
Afmetingen: 21 x 7 x 7 cm
Materiaal: 100% polyester

Specificaties

Productinformatie

EAN
8430957152415
Materiaal
Polyester
Personage
Disney Frozen
Merk
Disney Frozen

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
44 g

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Max-Fashion Kft.

Overige kenmerken

Doelgroep
Kinderen
Personage van toepassing
Ja
Product breedte
7 cm
Product hoogte
7 cm
Product lengte
21 cm

Mensen bekeken ook

Disney Frozen Viltstiften

Disney Frozen Viltstiften – 10 Uitwisbare Stiften voor Kinderen – Frozen Kleurstiften met Etui en Rits – Elsa en Anna – Knutselen meisjes – 3+

Bij Bol.com

€13,95

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht