Eberhard Faber Gelkleurpotloden EF-529112 - 12 Stuks

Categorie
Tekenen & kleuren
Merk
Eberhard Faber
EAN

Eberhard Faber Gelkleurpotloden EF-529112 - 12 Stuks

Eberhard Faber Gelkleurpotloden EF-529112 - 12 Stuks - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€15,09

bij Bol.com + €2,99 verzending · totaal €18,08

Gemiddelde prijs

Gelijk aan het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€15,09).

Ook verkrijgbaar bij

Eberhard Faber gelkleurpotloden met 12 stuks in plastic doosje. Bevat 6 basiskleuren en 6 metallic kleuren. Wateroplosbaar en geschikt voor gladde oppervlakken, glas en donkere ach...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Eberhard Faber Gelkleurpotloden EF-529112 - 12 Stuks?

De laagste prijs voor Eberhard Faber Gelkleurpotloden EF-529112 - 12 Stuks is nu €15,09 bij Bol.com, plus €2,99 verzendkosten (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:58). Dat is gelijk aan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€15,09) en €0,30 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€14,79 op 23 juli). We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €14 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com Laagste
+ €2,99 verzending gratis vanaf €25
€15,09
Bekijk
Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€17,90
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€14,79 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€15,09 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 oktober 2026 Bol.com €14,79 €15,09
17 oktober 2026 Bol.com €15,09 €14,79
16 oktober 2026 Bol.com €14,94 €15,09
15 oktober 2026 Bol.com €15,09 €14,94
13 oktober 2026 Bol.com €14,79 €15,09
11 oktober 2026 Bol.com €15,09 €14,79
6 oktober 2026 Bol.com €14,79 €15,09
5 oktober 2026 Bol.com €15,09 €14,79
1 oktober 2026 Bol.com €14,79 €15,09
30 september 2026 Bol.com €14,94 €14,79

Prijsanalyse van Eberhard Faber Gelkleurpotloden EF-529112

Hoogste prijs in 90 dagen: €16,49 (30 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 13×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop alleen als deze prijs in je budget past. Hij ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen en kwam de afgelopen 30 dagen niet onder €14,79. De eerdere €14,79 van 23 juli geeft geen zekerheid over een volgende daling.

Hoe heeft de prijs van Eberhard Faber Gelkleurpotloden EF-529112 zich ontwikkeld?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 5% zakken.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Bol.com te bestellen in plaats van bij Galaxus bespaar je vandaag €2,81. De prijzen lopen van €15,09 tot €17,90.

Is de adviesprijs realistisch?

Dit is zo'n geval waarin de adviesprijs van €16,49 klopt met de werkelijkheid: de prijs zat er de afgelopen 90 dagen ook echt in de buurt. Je betaalt nu €1,40 minder dan die adviesprijs.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Eberhard Faber gelkleurpotloden in een plastic doosje met 12 stuks. De set bevat 6 basiskleuren (geel, oranje, rood, blauw, groen en zwart) en 6 metallic kleuren (brons, zilver, metallic blauw, metallic groen, metallic paars en metallic roze).

De gelvulling schuif je gemakkelijk uit de huls, wat zorgt voor een nette en schoon werkwijze. De potloden zijn wateroplosbaar en werken goed op gladde oppervlakken, glas of donkere achtergronden.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4087205291125
Kleur
Assorti
Merk
Eberhard Faber
Type potlood
Kleurpotloden
Potlood hardheid
B
Dikte potloodpunt
0 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Eberhard Faber Vertrieb GmbH

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar
Aantal artikelen in verpakking
12 stuk(s)
Aantal kleuren
12
Diameter
0 cm
Doelgroep
Kinderen en volwassenen
Inclusief gum
Nee
Materiaal
Kunststof
Personage
Geen personage
Personage van toepassing
Nee
Product gewicht
316 g
Product lengte
215 mm
Verpakking breedte
150 mm
Verpakking hoogte
40 mm
Verpakking lengte
220 mm
Verpakkingsgewicht
150 g
Verpakkingsinhoud
zoals vermeld in beschrijving

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht