Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig

Categorie
Feestartikelen
Merk
Star Trading
EAN

Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig

Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig - afbeelding 1 van 6 Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig - afbeelding 2 van 6 Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig - afbeelding 3 van 6 Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig - afbeelding 4 van 6 Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig - afbeelding 5 van 6 Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€19,89

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Kerstverlichting met 10 warme LED’s op batterijen en houten dierenmotieven (Forest Friends). Geautomatiseerde timer (6u/18u) en flexibel te plaatsen binnen. Lengte 180 cm, ontworpe...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig?

Star Trading Forest Friends Kerstverlichting - Meerkleurig kost nu €19,89 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:58). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €18 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€19,89
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€19,89 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€19,89 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Prijsanalyse van Star Trading Forest Friends Kerstverlichting

Hoogste prijs in 90 dagen: €19,89 (23 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs in je budget past. €19,89 is de laagste prijs die we de afgelopen 90 dagen voor Star Trading Forest Friends Kerstverlichting zagen. Een verdere daling is mogelijk, maar niet te voorspellen.

Hoe heeft de prijs van Star Trading Forest Friends Kerstverlichting zich ontwikkeld?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond €19,89.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Decoratieve kerstverlichting met houten dierenmotieven uit de serie Forest Friends. Deze lichtketting op batterijen heeft 10 LED-brandpunten met warmwit licht en meet in totaal 180 cm (inclusief 30 cm toevoerleiding).

De lichteffecten zitten op 20 cm van elkaar en worden automatisch ingeschakeld via een geïntegreerde timer: dagelijks 6 uur branden, gevolgd door 18 uur pauze. De lichtketting werkt op 2x AA-batterijen (niet meegeleverd) en is geschikt voor binnengebruik.

Materiaal: geverfd hout en kunststof
Ontwerp: Zweedse ontwerper Charlotte Falck
Afmetingen per motief: ca. 6 cm hoog
Kleur: kleurrijk
Beschermingsklasse: IP20

Specificaties

Productinformatie

EAN
7391482051776

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal stuks in verpakking
1 stuk(s)
Artikel bedrukt met of in vorm van cijfer
Nee
Feestgelegenheid
Kerst
Kleur
Meerkleurig
Materiaal
Kunststof, Metaal
Personage van toepassing
Nee
Product breedte
1800 cm
Product hoogte
60 cm
Product lengte
50 cm
Type feestdecoratie
Overig
Verpakking breedte
30 cm
Verpakking hoogte
20 cm
Verpakking lengte
30 cm
Voor binnen of buiten
Voor binnen

Mensen bekeken ook

Star Trading LED-kerstdecoratie Fauna vanStar Trading, houten winterdorp met ver

Star Trading LED-kerstdecoratie Fauna vanStar Trading, houten winterdorp met verlichting en timer, warm wit, werkt op batterijen, lengte: 28 cm

Bij Bol.com

€32,89

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht