Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm vanaf €23,25

Categorie
Knuffels
Merk
Teddy Hermann
EAN
Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm
Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm
Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm
Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm
Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm
Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm
Teddy Hermann Knuffeldier Cavia - Multi 18cm
Product hoogte
No results found
18 cm
20 cm
20.20 cm
20.30 cm

De Hermann Teddy Knuffeldier Cavia is een zachte knuffel van premium pluche, gemaakt door het Duitse merk Teddy Hermann. Dit caviaatje meet 18 cm en is verkrijgbaar in meerdere kleurenopvattingen.

Het knuffeldier is uitstekend geschikt als cadeau voor kinderen of knaagdierliefhebbers. De premium kwaliteit pluche voelt zacht aan en is bestendig tegen handmatig wassen. Ideaal om te knuffelen, spelen of te verzamelen.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€23,25
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
18 augustus 2026 Bol.com € 23,55 € 23,25
17 augustus 2026 Bol.com € 23,72 € 23,55
13 augustus 2026 Bol.com € 23,25 € 23,72
22 juli 2026 Bol.com € 23,72 € 23,25
11 juli 2026 Bol.com € 23,64 € 23,72
8 juli 2026 Bol.com € 23,47 € 23,64

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Teddy Hermann Knuffeldier Cavia?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 23,25 (op 22 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 23,25
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 23,72 (op 11 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Teddy Hermann Knuffeldier Cavia vanaf € 23,25 bij Bol.com. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 23,72.

Wanneer daalt de prijs van Teddy Hermann Knuffeldier Cavia?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 23,25.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4004510926191

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Teddy Hermann Gmbh

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
4 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
Geen
Accu/batterij code
Geen batterij
App werkt op besturingssyteem
Niet van toepassing
CE markering
Zichtbaar
Doelgroep
Kinderen en volwassenen
Fan Merchandise
Nee
Geslacht
Jongens en meisjes
Interactief
Nee
Kleur
Multi
Knuffelfunctie
Niet van toepassing
Knuffelthema
Cavia
Kwaliteitslabel
CE
Materiaal
Pluche
Personage van toepassing
Ja
Product breedte
8.00 cm
Product hoogte
18 cm
Type merchandise
Film & Series Merchandise
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
70 mm
Verpakking hoogte
70 mm
Verpakking lengte
150 mm
Verpakkingsgewicht
60 g
Wasbaar
Ja
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Nici Luipaard Lassi Pluche Knuffel 25cm

Nici Luipaard Lassi Pluche Knuffel 25cm - Beige/Blauw

Bij Bol.com

€ 18,71
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Keel Toys Panda Knuffelbeest

Keel Toys Panda Knuffelbeest - 28 cm - Multicolor

Bij Bol.com

€ 21,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Teddy Hermann Knuffel Uil

Teddy Hermann Knuffel Uil - Lichtbruin - 16 cm

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 16,77
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht