PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm vanaf €18,95

Categorie
Knuffels
Merk
PIA Soft Toys
EAN
PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm
PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm
PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm
PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm
PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm
PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm
PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops - Geel - 36 cm

De PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Dino - Triceratops is een zacht pluche speelgoedfiguur in het formaat 36 cm. Deze vrolijke gele dino heeft een schattig ontwerp met opvallende hoorns en een vriendelijke uitstraling, ideaal als speelgoed of decoratie voor een kinderkamer.

Het knuffeldier is gemaakt van hoogwaardig pluche, zacht aanvoelend en veilig voor kinderen. Je kunt hem makkelijk schoonhouden: reinig de dino af en toe met een vochtige doek. Geschikt voor kinderen van alle leeftijden, of je nu een speelkameraadje zoekt of een knuffel voor troost.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€18,95
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 18,95 (op 29 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 18,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 18,95 (op 29 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Op dit moment betaal je bij Bol.com € 18,95 voor PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops. Daarmee zit je precies op het laagste punt van de afgelopen 90 dagen; de prijs liep in die periode uiteen tot € 18,95.

Wanneer daalt de prijs van PIA Soft Toys Pluche Dino Triceratops?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 18,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8715964156695

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
CE markering
Zichtbaar
Doelgroep
Kinderen
Fan Merchandise
Nee
Interactief
Nee
Kleur
Geel, Bruin, Oranje
Knuffelfunctie
Niet van toepassing
Knuffelthema
Dinosaurus
Kwaliteitslabel
CE
Materiaal
Pluche
Personage van toepassing
Nee
Verpakking breedte
20 cm
Verpakking hoogte
10 cm
Verpakking lengte
15 cm
Verpakkingsgewicht
10 g
Wasbaar
Ja
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Nici Luipaard Lassi Pluche Knuffel 25cm

Nici Luipaard Lassi Pluche Knuffel 25cm - Beige/Blauw

Bij Bol.com

€ 18,71
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Keel Toys Panda Knuffelbeest

Keel Toys Panda Knuffelbeest - 28 cm - Multicolor

Bij Bol.com

€ 21,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
PIA Soft Toys Apatosaurus Pluche

PIA Soft Toys Apatosaurus Pluche - 40 cm - Groen

Bij Bol.com

€ 24,50
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht