Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS - Multicolor vanaf €8,49

Categorie
Rollenspel & fantasiespeelgoed
Merk
Excellent Houseware
EAN
Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS - Multicolor
Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS - Multicolor
Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS - Multicolor
Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS - Multicolor
Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS - Multicolor

EH Rasp vierkant rvs met opvangbakje is een handgereedschap voor het raspen van voedsel, zoals groenten of kaas. Het frame is gemaakt van roestvrij staal (rvs) en heeft een vierkante vorm, wat zorgt voor stabiliteit tijdens het raspen. Het opvangbakje onder de rasp maakt het makkelijk om het geraspte materiaal direct op te vangen en te bewaren, zonder gemorste kruimels.

De rasp is geschikt voor gebruik in de keuken, zowel thuis als professioneel. De vierkante vorm maakt hem makkelijk vast te houden en te gebruiken. Het roestvrije staal zorgt voor duurzaamheid en eenvoudig schoonmaken.

Prijsvergelijking

De Grote Woonwinkel Laagste
+ €7,49 verzending
€8,49
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€12,74
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
31 augustus 2026 Bol.com € 13,08 € 12,74
11 juli 2026 Bol.com € 13,00 € 13,08
30 juni 2026 Joybuy € 2,62 € 3,08

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 2,62 (op 25 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 8,49
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 8,49 (op 22 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De laagste prijs van dit moment is € 8,49 bij De Grote Woonwinkel. Dat is aan de stevige kant: doorgaans kostte dit product de afgelopen 90 dagen zo'n € 8,49, en op 25 juni zelfs maar € 2,62.

Wanneer daalt de prijs van Excellent Houseware Vierkante Rasp RVS?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 8,49.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 2 winkels zit op dit moment € 4,25 verschil: De Grote Woonwinkel is met € 8,49 het goedkoopst, Bol.com met € 12,74 het duurst.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als je hem nu nodig hebt. Het laagste punt (€ 2,62 op 25 juni) ligt achter een prijsstijging en de afgelopen 30 dagen kwam de prijs niet onder € 8,49. Een alert op jouw prijs vangt een daling als die er toch komt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8719202104684
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar

Speeleigenschappen

Maakt geluid
Nee

Afmetingen & Maten

Product lengte
5 cm
Product breedte
5 cm
Product hoogte
5 cm
Verpakkingsgewicht
280.00 g

Overige producteigenschappen

Kleur
Multicolor
Materiaal
Hout
Voedingstype
USB
Aantal benodigde accu's/batterijen
0

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Excellent Houseware

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
Accu/batterij model
AA
Accu/batterij technologie
Alkaline
CE markering
Zichtbaar
Personage van toepassing
Nee
Verpakking breedte
5 cm
Verpakking hoogte
5 cm
Verpakking lengte
5 cm
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Decoris Theeset Speelgoed Fruit Dolomiet

Decoris Theeset Speelgoed Fruit Dolomiet - Meerkleurig

Bij Bol.com

€ 25,72
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Van Dijk Toys Houten Speelgoed Magnetron Naturel/Wit

Van Dijk Toys Houten Speelgoed Magnetron Naturel/Wit

Bij Bol.com

€ 129,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Klein Toys Bosch Mini Gereedschap Vrachtwagen 86 Onderdelen 1:24

Klein Toys Bosch Mini Gereedschap Vrachtwagen 86 Onderdelen 1:24 - Groen/Rood

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 36,99
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Excellent Houseware Glas Olie- en Azijnfles 500ml

Excellent Houseware Glas Olie- en Azijnfles 500ml - Transparant

Bij Bol.com

€ 12,31
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht