Jobber Toys Unicorn Carnavalscape - 3-7 jaar - Roze vanaf €9,99

Categorie
Verkleedkleding
Merk
Jobber Toys
EAN
Jobber Toys Unicorn Carnavalscape - 3-7 jaar - Roze
Jobber Toys Unicorn Carnavalscape - 3-7 jaar - Roze
Kleur
blauw roze

Deze roze cape met eenhoornprint is speciaal ontworpen voor kinderen die van unicorns houden. Het setje bestaat uit een cape en een bijpassend masker, beide in een vrolijke roze kleur. De cape is gemaakt van polyester met een velourslook en heeft een lengte van ongeveer 80 cm, zodat hij over de meeste kinderkleding past.

Het masker is gemaakt van zacht vilt en voorzien van elastiek, waardoor het comfortabel draagt en makkelijk aanpast. Het setje is geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar en kan zowel binnen als buiten gedragen worden. Een eenvoudige manier om je kind in een echte eenhoorn te veranderen, zonder dat het veel moeite kost.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€9,99
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Jobber Toys Unicorn Carnavalscape?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 9,99 (op 25 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 9,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 9,99 (op 25 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Jobber Toys Unicorn Carnavalscape vanaf € 9,99 bij Bol.com. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 9,99.

Wanneer daalt de prijs van Jobber Toys Unicorn Carnavalscape?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 9,99.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: toeslaan. Goedkoper dan nu hebben we Jobber Toys Unicorn Carnavalscape de afgelopen 90 dagen niet gezien. Wachten op minder kan, maar de historie geeft daar weinig aanleiding toe.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8711915001038
Kleur
roze
Sluiting
Drukknopen
Verpakkingsinhoud
cape en masker passen in brievenbuspakketje

Maat & Pasvorm

Kledingmaat
3-7 jaar
Maatadvies
Valt normaal: bestel je eigen maat

Materiaal & Wasvoorschrift

Materiaal 1
Satijn
Percentage materiaal 1
10 %
Materiaal 2
Vilt
Percentage materiaal 2
90 %
Materiaal 3
Polyester
Percentage materiaal 3
100 %
Wasbaar
Nee

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Toy Service Nederland

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
Doelgroep
Kinderen
Fan Merchandise
Nee
Geslacht
Meisjes
Met stretch
Nee
Personage van toepassing
Nee
Type verkleedkleding
Cape
Verkleden als
Eenhoorn
Verkleedthema
Fantasy
Verpakking breedte
20 cm
Verpakking hoogte
8 mm
Verpakking lengte
20 cm
Verpakkingsgewicht
100 g

Mensen bekeken ook

Harry Potter Lochaven Hufflepuff V-Neck Sweater

Harry Potter Lochaven Hufflepuff V-Neck Sweater - XXS - Multicolor

Bij Bol.com

€ 83,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Minecraft Diamond Pickaxe Kostuum

Minecraft Diamond Pickaxe Kostuum - Bruin/Turquoise

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 14,95
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Toi-Toys Foamzwaard Wild Dier 42cm

Toi-Toys Foamzwaard Wild Dier 42cm - Grijs

Bij Bol.com

€ 6,26
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Jobber Toys Luigi Verkleedset

Jobber Toys Luigi Verkleedset - Superheldencape inclusief masker - One size

Bij Bol.com

€ 11,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht