Star Wars Vader Grid Mask Heren T-shirt XL - Zwart vanaf €18,17

Categorie
Verkleedkleding
Merk
Star Wars
EAN
Star Wars Vader Grid Mask Heren T-shirt XL - Zwart
Star Wars Vader Grid Mask Heren T-shirt XL - Zwart
Kledingmaat
No results found
L
M
S
XL
XXL

Officiële Star Wars Vader Grid Mask T-shirt voor heren in het zwart. Dit unisex katoenen T-shirt toont het iconische Darth Vader Grid Mask design, geïnspireerd op de klassieke Star Wars-film.
Het shirt is gemaakt van ademend katoen en biedt comfort voor dagelijks gebruik. Beschikbaar in maat XL.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€18,17
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
20 juli 2026 Bol.com € 18,15 € 18,17
12 juli 2026 Bol.com € 17,80 € 18,15

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Star Wars Vader Grid Mask Heren T-shirt XL?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 17,80 (op 29 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 18,17
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 18,17 (op 20 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De laagste prijs van dit moment is € 18,17 bij Bol.com. Dat is aan de stevige kant: doorgaans kostte dit product de afgelopen 90 dagen zo'n € 18,17, en op 29 juni zelfs maar € 17,80.

Wanneer daalt de prijs van Star Wars Vader Grid Mask Heren T-shirt XL?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond € 18,17.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: laat je niet leiden door € 17,80 van 29 juni. Sindsdien is de prijs gestegen en de afgelopen 30 dagen zakte hij niet onder € 18,17. Bepaal wat jij wilt betalen en zet daar een alert op.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5056737294842
Kleur
Zwart
Sluiting
Zonder sluiting
Verpakkingsinhoud
T-shirt

Maat & Pasvorm

Kledingmaat
XL

Materiaal & Wasvoorschrift

Materiaal 1
Katoen
Percentage materiaal 1
0 %
Materiaal 2
Katoen
Materiaal 3
Katoen
Percentage materiaal 3
100 %
Wasbaar
Ja

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Doelgroep
Volwassenen
Fan Merchandise
Ja
Geslacht
Mannen
Personage
Star Wars
Personage van toepassing
Ja
Type merchandise
Film & Series Merchandise
Type verkleedkleding
Shirt
Verkleden als
Niet van toepassing
Verkleedthema
Geen verkleedthema
Wasvoorschrift
Machinewas 30 °C

Mensen bekeken ook

Harry Potter Lochaven Hufflepuff V-Neck Sweater

Harry Potter Lochaven Hufflepuff V-Neck Sweater - XXS - Multicolor

Bij Bol.com

€ 83,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Minecraft Diamond Pickaxe Kostuum

Minecraft Diamond Pickaxe Kostuum - Bruin/Turquoise

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 14,95
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Star Wars Death Trooper Kostuum

Star Wars Death Trooper Kostuum - 110/116 Zwart

Bij Bol.com

€ 16,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht