Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor vanaf €49,44

Categorie
Voertuigen & racebanen
Merk
Dantoy BIO
EAN
Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor
Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor
Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor
Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor
Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor
Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor
Dantoy BIO Speelgarage 5651 - 3 Auto's - Multicolor

Zachte BIO-speelgoedgarage in natuurlijke tinten met drie autootjes. Kleur is een combinatie van zachte natuurtinten, materiaal BIO-kunststof gemaakt van suikerriet.

De garage is 100% recyclebaar en de suikerrietgrondstof is 100% hernieuwbaar. Bij het oogsten van suikerriet kan direct opnieuw geplant worden, en suikerriet helpt om CO₂ uit de lucht te absorberen.

Afmetingen 35,5 x 16,5 x 28 cm. Inhoud garage + 3 auto's. Leeftijd vanaf 12 maanden.

Ecologische productielijn in trendy kleuren, zonder ftalaten, parfums, BPA of andere schadelijke stoffen.

Verpakking los zonder omdoos, alleen met kaart zoals op de afbeelding te zien is.

Extra’s vaatwasbestendig en geproduceerd in Denemarken.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€49,44
Bekijk
Galaxus
Gratis verzending
€54,79
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 september 2026 Bol.com € 46,25 € 49,44
4 september 2026 Bol.com € 49,44 € 46,25
31 augustus 2026 Bol.com € 46,35 € 49,44
29 augustus 2026 Bol.com € 46,25 € 46,35
28 augustus 2026 Bol.com € 49,44 € 46,25
24 augustus 2026 Bol.com € 46,35 € 49,44
22 augustus 2026 Bol.com € 46,25 € 46,35
21 augustus 2026 Bol.com € 49,44 € 46,25
17 augustus 2026 Bol.com € 46,35 € 49,44
16 augustus 2026 Bol.com € 46,25 € 46,35

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Dantoy BIO Speelgarage 5651?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 40,99 (op 4 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 46,35
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 51,50 (op 18 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Dantoy BIO Speelgarage 5651 vanaf € 49,44 bij Bol.com. De doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 46,35, dus van een echte prijsdip is nu geen sprake.

Wanneer daalt de prijs van Dantoy BIO Speelgarage 5651?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 47,18.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 2 winkels zit op dit moment € 5,35 verschil: Bol.com is met € 49,44 het goedkoopst, Galaxus met € 54,79 het duurst.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: wachten. Op 4 juli kostte Dantoy BIO Speelgarage 5651 nog € 40,99; er is weinig reden om nu meer te betalen. Een prijsalert waarschuwt je automatisch bij de volgende daling.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5701217056518
Kleur
multi
Materiaal
Kunststof
Voedingstype
Geen voedingstype
Merk
Dantoy BIO
MPN (Manufacturer Part Number)
5651
Kwaliteitslabel
EN 71

Technische specificaties

Aantal benodigde accu's/batterijen
0

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Dantoy

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
12 maand
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
CE markering
Zichtbaar
Personage van toepassing
Nee
Product breedte
28 cm
Product gewicht
790.00 g
Product hoogte
17 cm
Product lengte
36 cm
Speelgoedthema
Bouwplaats
Taal handleiding
Engels
Verpakking breedte
309 mm
Verpakking hoogte
170 mm
Verpakking lengte
353 mm
Verpakkingsgewicht
804 g
Verpakkingsinhoud
1 garage met 3 losse auto's
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Kids GLOBE Ambulance Licht & Geluid 510643

Kids GLOBE Ambulance Licht & Geluid 510643 - Geel

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 8,50
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Hot Wheels Premium Mercedes-AMG Petronas F1 #63 JKD80

Hot Wheels Premium Mercedes-AMG Petronas F1 #63 JKD80 - Meerkleurig

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 12,93
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Dantoy BIOplastic Bouwvoertuigen

Dantoy BIOplastic Bouwvoertuigen - 2 Stuks Multi

Bij Bol.com

€ 25,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht